Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля препоръчайте ми бас китара


Recommended Posts

Здравейте!

Търся си басс само да кажа че тряя да е 4-струнен да има 2 хъмбъкера(soapbar pickups) и активна електроника!

Моля да е до 750 лева препоръчайте ми нещо от някой он лайн магазин или нашенски,линк-ове цени т.н

Аз си видях един Washburn XB 120 от Quality Instruments, ама не ми изглежда много сигорно от там,щото някакъв ми се обажда и иска да преведа 80% от сумата в някаква банкова сметка .... Ако някой е пазарувал от там да каже!

Благодаря ви!

 

П.П Ей го линка кам тоя сайт http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=2908 и на китарата която искам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Работя във " Фактор" - официалния дистрибутор на Уошбърн за България. Баскитарата, към която си дал линк нормално се продава в БГ за сума под 500 лв.

Обикновено не си позволявам такива груби намеси, но в случая мисля че се налага, още повече, че в момента нямаме този бас в наличност, така че не можем да говорим за пряк търговски интерес.

 

Ако си решил че това е твоя инструмент го потърси от някой западен интернет магазин (www.thomann.de или www.musicstore.de са добро начало) - ще бъде при теб до 2-3 седмици максимум, при това на далеч по-нормална цена.

Ако имаш колебания кажи нещо повече за себе си - каква музика слушаш, каква искаш да свириш, басисти на които се кефиш като свирене и тон. Сигурен съм, че след това ще получиш достатъчно насоки за това какъв инструмент да избереш.

 

Последно, сигУрно не се пише с О. Не се познаваме, така че съдим един за друг по това което виждаме написано. Накарай ни да останем с добри впечатления от теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си купувай нищо от визиартс, човек! Там ВСИЧКО е сигурно 50% по-скъпо от обикновено. За посочените пари можеш да си вземеш читав бас, затова има значение какво ще свириш. При евтините (ок. 300 лева) почти няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за инфо-то :rolleyes:

Ами аз свиря метал и рок...death thrash heavy и много обичам Dinosaur Rock.

А това за правописа...ами аз не пиша много по форуми...това е единственият форум в който пиша и повече чатя...и от там тази небрежност към правописа,ако някой го смущава да ме извинява :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.