Jump to content
Българският форум за музиканти

Brujeria - Consejos Narcos


MR_STENCH

Recommended Posts

Все класики в последно време, та рекох да пусна нещо по Underground... при все, че няма много подръжници наоколо :) Граченето и китарите са от мен... другото е MIDI. Наложи се да я транспонирам малко по-нагоре... не мога да докарам свестен тон по-ниско с моята китара.... Хич не съм в такт през цялото време :thumbs_up: но.... простете на начинаещия :oops: Да пада веселбата ;) Ей я:

 

http://media.putfile.com/Consejos-Narcos-MR-STENCH

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек малко ако го беше отпуснал тоя глас (разбирай да покрещиш малко) направо Хуан Брюхо ше докараш. Все пак марихуана-си требе се изкрещи :) иначе добре е, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря :) ! Сеньор Хуан Брухо :) има доста силен и креслив глас... едва ли ще го стигна... На мен освен гърлени звуци трудно ми се отдава друго :) ...определено не съм най-подходящият за целта. Записах ги просто за присъствие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изобщо не знам кой е сеньор Брухо ,и на какво правиш кавър , но пък това ми дойде много забавно :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не знам кой е сеньор Брухо ,и на какво правиш кавър , но пък това ми дойде много забавно :)

 

Един джазмен ектремист :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, справил си се с упер! Определено не очаквах да е толкова добре.

 

@ Ултрамега - Brujeria са един псевдо-мексикански експеримент, който се състои от членове на Faith No More, Cradle of Filth, Fear Factory и още няколко известни групи (доста от музикантите свирят само за по един албум), които обаче носят бандиткси маски :thumbs_up: , с кървави революционни текстове, а пък музиката през годините е минала през всякакви експериментални грайнд / дет метал и т.н. неща. Два пъти са номинирани за песен на годината за MTV латинска америка в конкуренция с Шакира :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fLiSk Благодаря :offtopic-001: ! Радвам се, че се намират запознати хора с по-необичайните групи. Много уважавам банди като Brujeria... такива със собствен уникален стил и идеи. Разбира се нормално е не всеки да знае за какво става въпрос :) това не е за всяко ухо :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Ииии... две години по-късно :hysterical: специален Remake за ламповиците. Никакви ему, cиму и други лации :) . Китара > Behringer TO100 > A*al Rectifier > 1х12 Cab > Електретен мик за 1 лев > DIY преамп > М-Audio 2496 > два трака.

 

Consejos Narcos

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е ебати класическата резачка! Звука от китарите си го докарал, все едно слушам записа от албума! :) :) Мно'о свеж кавър и мно'о ме зарадва! Само така, колега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.