Jump to content
Българският форум за музиканти

H&k Triamp или как добрите идеи на чичо Майки Солдано живеят дълго!


Recommended Posts

Всички крадат, но още не са "пуснали" свободната енергия. Не се палете за глупости и да си хабите енергията.

 

Междо другото, харесаха ми "писаниците" на докк.

В една тема бях казал: "docc президент!"

 

В крайна сметка подкрепям мнението на Данчо- чуваш и решаваш. Когато парите са твои ти си знаеш как да ги харчиш и за какво.

Аз обичам повече Каменицата от Бургаското без да ме интересуват патентите :girl_cray2:

 

ПС: Наздраве... вече ми е n-та бира :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

В момента тенденциите от към китарните усилватели каточили е не да измислят нещо съвършено ново като звук,а да събират няколко характрни типа саунд в едно с известен брой копчорлъци за смяна на стойностите на някои елементи за по-голяам гъвкавост.Както е и при ТриАмпа - збирщайн.Поне аз с такова впечетление съм останал.

И аз съм съгласен с мнението,че в крайна сметка тая техниак се взима за да се свири на нея,не да я разглобиш на платки и да си я окачиш на стената да си гледаш лампите и липсата на транзистори.

 

Тая мания към лампите се е превърнала в предразсъдък.Според мен за да усетиш разлика между лампов лууп и транзисторен да речем трябва да разпознаваш 21 вида прадня на мишка от 47 метра разстояние.А и да речем,че наистина имаш набито ухо полупроводников буфер за луупа трябва да ти е най-малкия проблем,при положение че 90%(даже и повече) от ефектите,които ще се включват в него ще са бая "по-транзисторни",че дори и дигитални.

 

Офтопик. Бе в тая държава немога да се седя кво още не са откраднали,вие се възмущавате за американците,при това за някакъв си усилвател.Даже от схематична гледна точка иновацията е може би само "студено биаснатото" стъпало,което го има даже и в JCM800.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за да усетиш разлика между лампов лууп и транзисторен да речем трябва да разпознаваш 21 вида прадня на мишка от 47 метра разстояние.А и да речем,че наистина имаш набито ухо полупроводников буфер за луупа трябва да ти е най-малкия проблем,при положение че 90%(даже и повече) от ефектите,които ще се включват в него ще са бая "по-транзисторни",че дори и дигитални.

 

Явно го имам набитото ухо ман.

Имай в предвид , че се свири и без ефекти и сигнала мина отново през буферите.

Затва на някой хора тея ампове им мътнеят тънеят и незнам още кви описатлени елементи. (няма в предвид триампа - имал съм досег с други - маршал например)

Долавям иронията ти обаче като гледам и ти се занимаваш с лампи та ще дойдеш на положението на дедо ти ти Дими някой ден.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.