Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp/ltd?


INVADER

Recommended Posts

Ако може да кажете кой внася в БГ тези китари здраве да му е щото са яко нашумяли а нещо не ги откривам :lol:

 

ESP нямат официален представител за България, така че единственото решение на този етап е да си вземеш от някой онлайн магазин. Български знам само "Visiarts", които предлагат доставка на тази марка. Чуждестранните си ги знаем - thomann.de & musicstore.de

 

Най-близкият официален дилър на ESP е в Гърция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да кажете кой внася в БГ тези китари здраве да му е щото са яко нашумяли а нещо не ги откривам :thumbs_up:

 

Да Dynacord са вносител за България.Имат втори магазин, някъде около квартал Дружба при Сухият мост, един приятел е ходил и е нещо като малко хале, където има голям избор от китари много от които са LTD.Може да се пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP/LTD си имат диструбутор за България. ето сайта: http://www.pro-technica.com/

...има си координати на магазини и ценови листи.... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря :thumbs_up: много ми помогнахте!

И да обобщим, защото едва ли ще съм единствения, ВизияАртс и Динакорд имат този продукт.

Редактирано от INVADER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Искам да попитам дали Взиартс имат някъде магазини в страната или е просто един он-лайн магазин?

Редактирано от Am-I-Evil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.