Jump to content
Българският форум за музиканти

Steve Vai - "for The Love Of God"


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

^ Това са македонците. Китариста се казва Дамян - http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=185014078

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. - имаше едни младежи дето забиха на тоя концерт разни кавъри на Greg Howe и други такива хубости и откровено се разкъртих, та ако знаеш името на бандата и сайтче нещо да им се порадваме, ще съм щастлив да споделиш :whistle:

 

Ей това много искам да го чуя!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва отлично, даже много добре! Аз бих го изсвирил обаче по-агресивно (т.е. бих се опитал:whistle:), да има малко повече жар, нали идеята е човек да си излее емоцията. Иначе браво! Ще ми е интересно да направиш I would loved to , много ми е любимо, там емоционалността е на свръх ниво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Китаристчето беше един къдрокос, дългокос младеж с червена китара. Споменаха че предната година не са излезли да свирят 'щото ректора(или какъвто е оня там) е забравил да ги обяви, че ще свирят и тях ги е досрамяло да се обадят...

Свириха последни

 

а ръченицата ти ще я чуя като се прибера, че в бачкането имам известно затруднения с тубата.

 

Да не би да говориш за "Jamstart": Дамян Пейчиновски (китара), Горан Гешовски (бас) и Йордан ... не му знам фамилията ...(барабани)? 99% съм сигурен, че тях си имал предвид. Много са добри, наистина :girl_cray2: . Преди това бяха правили "Glasgow kiss" на Петручи и други много яки работи...

 

...Edit: Чак сега видях, че са ти отговорили вече и че влязох от акаунта на брат ми...

Редактирано от Kiril Belezhkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.