Jump to content
Българският форум за музиканти

Voices Of The Apocalypse


Recommended Posts

И според мен са жестоки, обаче на мене мозъка не ми е наред като цяло ;)

 

Айде като се мернеш некой ден в icq ще разпитам каквото трябва, че се сега и време нямам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен са жестоки, обаче на мене мозъка не ми е наред като цяло ;)

 

Айде като се мернеш некой ден в icq ще разпитам каквото трябва, че се сега и време нямам!

Deal! До скоро! :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох за това чудо и искам да попитам: наистина ли може да възпроизвежда човешка реч, без да си личи, че е семплирана?

Асоциациата, която ми идва наум е Talk It!, дето върви с Microsoft Plus! :godbless: , ама то онова си е пълна трагедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софтуера, който ще ти свърши работа за това нещо се казва Yamaha Vocaloid и ако се заиграеш с него можеш да направиш такива вокали, че трудно се познава, че не са истински, а пък за бекове - хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софтуера, който ще ти свърши работа за това нещо се казва Yamaha Vocaloid и ако се заиграеш с него можеш да направиш такива вокали, че трудно се познава, че не са истински, а пък за бекове - хич.

Мерси :godbless:, отдавна търся нещо такова. Ще ги пробвам и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според производителите има само 5-6 различни гласни записани в три октави... но горере, знаеш какви чудеса прави звуковата карта :lol::(:D

 

Шегата на страна - тия хорове не можешда ги накараш да говорят май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай един завоалиран линк към пиратската версия :(

да бе и аз се запалих по тия неща,търсих из многолюдните ДиСи хъбове за някоя фрии демо версия ама нищо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.