Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарни поръчки по нета.


X_eNeMy

Recommended Posts

Ху оу, имам няколко елементарни въпроса и искам да ги задам сега, защото колкото по-късно става толкова по-смешно ще става, че не знам.

 

1) Кои сайтове имат доставка до България ? (сайтове за музикални инструменти)

 

2) Каква е разликата между PayPal и ePay ?

 

3) ^ Мога ли да имам аккаунт и в 2те ? Може ли с ДЕБИТНА а не с кредитна карта ?

 

Кой от къде поръчва и доволен ли е от услугите ?

 

Благодаря ви предварително ! Набелязах си това лято да си купувам няколко неща на реална стойност 300-400-500 лева, но от българските магазини ще ми излязат 500-600-700 лева ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инстумент не се поръчва по интернет !може да си поръчаш единствено инструмент ръчна изработка и то като знаеш какви са инстр. на този майстор.иначе трябва дасе пробва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайтовете за муз. инструменти обикновено не се продават САМО инструменти а и аксесоари и тн. Естествено, че няма да купувам китара онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Thomann.de.

2. Първото е щатска компания (собственост на еБей), втората е българска.

3. Можеш да имаш акаунти в двете. С Дебитна карта може в еПей, в ПейПал не, освен полукредитно-дебитния хибрид VISA Electron. Май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.