Jump to content
Българският форум за музиканти

Funky-fussion-jazzy-mood


ultramega

Recommended Posts

Наредих това парче с подръчни програмки.Не е кой знае к'ово но става за джемче според мен.

Каня всички желаещи да се включват . :recourse:

Знам че няма много фенове на такива неща тука, но все пак ако се включи някой ще е екстра :wallbash:

Все още не съм направил моя вариянт. Нещо трудни ми идват такива хармонии.

Funky-Fusion-Jazzy-Mood

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като явно няма мераклии, за джемене на тоя трак, аз спретнах нещо колкото за да има движение :whistle:

Оказа се(както предполагах) че хич не ми се отдава. Разбирам защо няма желаещи, трудно е :greenangel: ...за такива като мен, но във форума има и майстори, които биха се справили с лекота :)

Оставил съм няколкото разминавания без да ги презаписвам , защото ме домързя...

Липсата на идеи ,не ми позволи да запиша върху целия трак .

И ако все още някой иска да чуе ето :

 

mood--jam

 

 

Надявам се , все някой да се вдъхнови и да драсне нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Браво... Мен ме изкефи... Заслужаваше си чакането :thumbs_up: Доста добре си се включил. Явно средиземноморието действа добре за Вдъхновението .

 

Радвам се поне, че не остана само с моето скромно включване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega, и аз намирам темата за много приятна, както и включването на johniebgood (дето даже си е много готино!) :thx:

Маалко ми липсва "маята" в твоето джемене, ама ако се включат повечко хора, ще набереш сили за отскок. И това му е тръпката на форума.

Кефи ме такава музика, ама в момента не съм на тая вълна.

Но ще наминавам оттука. А като се понагрее още хавата, току виж ме споходила някоя идейка.

Абе, духови инструменти включват ли се в тия джемове (може и аз да не съм открила темите, ама много ми липсват тия люде на някои места) :)?

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Гледам че няма много посетители тоя джемец и викам си да взема да го чуя,пък то излезе интересно парче и за разнообразие праснах едно ел.пианце на стария ми синтезатор,който не съм бутвал от години.Така с малко ефекти горе долу звучи интересно,даже ретро.За да не пропусна и китарите ударих едни уа-уа фънки китарки.Дано да донесе настроение!И на хвалебствия и критики също се радвам ай :)

 

http://media.putfile.com/Heartman-Fusion

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :)

Фънки китарката много ме изкефи, много ритмична... :)

Пианцето не е зле ама, лично мен тая бленда ми напомни на електронна игра(подобно на марио брос)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :)

Фънки китарката много ме изкефи, много ритмична... :)

Пианцето не е зле ама, лично мен тая бленда ми напомни на електронна игра(подобно на марио брос)

:) Аз за пианцето съм писал че е старо.Всъщност е Касио цтк200,абе доста стара свирка.Ама нищо това е търсен ефект да звучи така :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.