Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ


marmaladka

Recommended Posts

Сега сигорно пак ще се почне спор кое по си струва да си вземеш чисто нов инструмент или по стар на години.Лично моя савет е да си вземеш някоя добре изпитана с годините 4-тири струнна китара втора ръка може и от форома да си намериш-аз лично притежавам ибанец роудстар 2 за 360-70 лева си го взех и сам много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ок разгледах един сайт и там има различни модели от тази марка.леле като ги гледам колко са пари моите нчма да ми стигнат май

http://www.musicstore.com/is-bin/INTERSHOP...-/Default-Start

Редактирано от marmaladka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от гледната точка :bravo:

 

аз бях запален да си взема 5 струнен BC Rich най вече заради дизайна, но пробвах няколко и въобще не ми допаднаха нито като звук нито като усещане. Много ми беше мъка, но фактите нямаше как да ги пренебрегна.

 

По принцип подобни теми много пъти са дъвкани из форума - поразчети се. Лично съм на мнение че 2ра ръка но по-висок клас инструмент повече си заслужава ... дебнене и търпение му е майката за този вид инструмент

 

Успехи

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за казаното от Алекс! Винаги излиза по нещо на далавера, което си струва и парите и да се ползва :icon_shithappens: Прегледай темите, а и посъбери малко повече парички, не бързай, защото накрая ще съжаляваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси.там е работата, че аз и да си взема нещо смотано няма как да знам. тъй, че за това питам, пък и за начало ми е малко все едно щот незнам дали ще успея да се науча(няма кой да ме научи), та ще пробвам сама.и за това и не искам нещо за много пари.иначе ще погледна темите. :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

според мен, ще е добре някой Ibanez или някаква Ямаха. 4-струнни :girl_witch: , поне според мен биха ти свършили добра работа като за начало :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като почнах да свиря на бас купих от един приятел "Орфей"-че :D От начало много ми беше тъпо, че китарата ми е поотракана и има само 1 Volume но с времето осъзнах, че като за начинаещ е било идеално :girl_witch: Моят съвет е, ако си начинаещ, да вземеш нещо 2-ра ръка. Според мен това ще е по добрия вариант :girl_witch:

Редактирано от XerFlik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за съветите, но аз вече си взех хе хе. ето го

http://www.thomann.de/gb/ibanez_gsr190jubk...t_basspaket.htm

 

леле кви са тея акорди дет трябва да се слагат 5 пръста, немога да си разчекна така ръката? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле кви са тея акорди дет трябва да се слагат 5 пръста, немога да си разчекна така ръката? :ok:

 

Засега тия акорди не ти трябват. Свикни първо с акордите от 3 тона, пък тогава другите, и то - след време. За басист в група, при наличието на китари и клавири, акордите на баса само омазват звука. Мисли за басиста като за "хармоничен барабанист" - свириш по ритъма на барабаните, с тоновете от хармонията на китарите и клавирите. Така че първо трябва да станеш "барабанист на баса", пък тогава да мислиш за акорди и хармонии.

 

----

М/у другото- линка ти не се вижда, но от текста предполагам, че е това:

http://www.imuso.co.uk/ProductDetail.asp?StockCode=EG00271

 

Честито и добре дошла в Ибанец- клуба ! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.