Jump to content
Българският форум за музиканти

Заслужава ли си да се купи този бас


Recommended Posts

290.00лв.

BC300-WS

4-STRING ELECTRIC BASS GUITAR

 

 

pickups: 1 x jb + 1 x pb – controls: 2 x volume + 1 x tone

body: solid alder wood – neck: hard maple / 867mm/ 34 1/8”

fingerboard: rosewood / 24 frets

bridge: “jb” classic

 

Или ако някой мисли , че за пари от този порядък има нещо по-добро...

Изглежда добре...ама...

БАС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена е по-добре да си намериш,втора употреба ето този бас!

Аз свирих две години с такъв и останах доста доволен от качеството му за тези пари (нов беше около 430 кинта),така,че ти препоръчвам да го чуеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не ти препоръчвам горния. Стаг като цяло е ужасна марка, конкретно за този бас нямам лично впечатление, но съм свирил на стагове, които са ми оставили лошо впечатление. Не само басовете - всичко от-до им е долнопробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах го......имаш ли впечатления от него?

аз предпочитам малко по-широко разстояние към магарето..

Тоя дето питам явно е бил голямо дърво , защото са го спрели...обаче какъw сфьхею имаше...останаха ми очите ама не и пръстите...много тесен ми се струва...

не съм зорлия просто питах за мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми лични впечатления нямам. Просто цената ми се стори приятна. Но, естествено, трябва да го пробваш първо. Може да се окаже че има разни недостатъци - примерно че не е балансиран добре, и главата пада надолу, докато е на колан, да не са му добре изрязани прагчетата по ръбовете на фингърборда и да ти нараняват пръстите... ей такива дреболийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"сфьхею" e ibanez ако пишеш на бдс и не се усетиш

Не искам да вземам скъп бас, понеже ще го ползвам за удоволствие (няма да е добра инвестиция )

искам да взема някой , който ми е удобен за да си свиря с кеф на него.

до сега най-приятен ми се е сторил един charvel. Не съм изръшкал хиляди ..ама не бих дал милиарди пари за хубави басове..та..най-важното изискване е да ми е удобен ...не скъп ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя съвет! Басурендърче, отиди в магазина и хвани басовете, които ти допаднат и са ти по джоба. Който ти хареса, той да е! Ако се заслушваш във всичко казано, нищо няма да направиш и ще те е яд! Хората тук са с големи предубеждения за марките, да не говорим за евтините марки и затова бих ти казал да се довериш на това, дали на теб ти е удобен инструмента и дали звучи, както на теб ти се иска!

 

П.П. Пак ще повторя това, което съм казвал за този модел, защото това е именно предишния модел бас, който използвах. Тялото е много леко и грифа зависва надолу, което понякога изморява. Звукът е леко... как да кажа... постен. Все пак басчето е с пасивна електроника, която е далече от качествена, но за домашно свирене става. Заземяването е малко афиф направено, което се коригира с отвинтване на струнника и изшкурване на плътната боя, която пречи на жицата, изведена да заземява под него. Това ще намали голяма доза пукот. Иначе грифът е удобен като дебелина и като ширина. Става за свирене с пръсти перфектно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.