Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg X300 Gothic Bc Rich Style..


SlipFly

Recommended Posts

здрасти на всички .

искам да питам някой дали е свирил на тази

китара ?и дали става горе долу .Видях я вчера в един магазин в Пловдив за 300 лева

изглежда добре стои ми добре в рацете...състейн - да.Но се пак

нещо май и липсва.

Ето тук намерих някаж линк ; http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...226875&tc=photo

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно дърво е!

По-добре се огледай за един Washburn от евтините серии.А между другото B.C.Rich от Bronze серията не струва много повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм със Stagg. Наистина не стават. Истината, поне за мен е в Jackson Освен това в Пловдив вече трябва до има B.C. Rich. Доколкото знам Филибе Мюзик Сентър от април са дистрибутори на тези китари. Ако искаш ще ти дам мейл или телефон на Ванко Филибето да говориш с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg наистина са малко като издялани с теслата :( За малък бюджет смятам, че Squier са прилични, някои от тях дори доста изгодни за цената си :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм със Stagg. Наистина не стават. Истината, поне за мен е в Jackson Освен това в Пловдив вече трябва до има B.C. Rich. Доколкото знам Филибе Мюзик Сентър от април са дистрибутори на тези китари. Ако искаш ще ти дам мейл или телефон на Ванко Филибето да говориш с него.

Определено мисля, че поне акустичните китари на Stagg, които са ми попадали са перфектни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм със Stagg. Наистина не стават. Истината, поне за мен е в Jackson Освен това в Пловдив вече трябва до има B.C. Rich. Доколкото знам Филибе Мюзик Сентър от април са дистрибутори на тези китари. Ако искаш ще ти дам мейл или телефон на Ванко Филибето да говориш с него.

Определено мисля, че поне акустичните китари на Stagg, които са ми попадали са перфектни.

и аз така :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
човек тоя  Stagg за нищо не става един познат има такава китара и е жив ташак...

обясни ми какво значи тази китара е жив ташак, че нещо не сгрявам

навремето имах Кремона от Казанлък (т.н. Крава), сега имам нисък клас Washburn и от двете съм много доволен :virtuoz:

Какво трябва да е толкоз различното на една китара, че да не е жив ташак.

(макар да се досещам какво ще кажеш, ама в тоя диапазон до 300лв има ли разлика)

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен акустичните на стаг стават добри са, ама електрическите не са добри...поне тия които съм пробвал по магазините де може да има изключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарата изглежда УЧУДВАЩО добре :greenball: не че си падам

по изчанчени форми но все пак докарва :greenball: ако не си с

много високи претенций 300 кинта са добри за тая китара.

по добре от някъф смешен страт за 300 кинта. щот скуаиърите

хич не радват(поне мен) само шоумастър е готин :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек тоя  Stagg за нищо не става един познат има такава китара и е жив ташак...

обясни ми какво значи тази китара е жив ташак, че нещо не сгрявам

навремето имах Кремона от Казанлък (т.н. Крава), сега имам нисък клас Washburn и от двете съм много доволен :greenball:

Какво трябва да е толкоз различното на една китара, че да не е жив ташак.

(макар да се досещам какво ще кажеш, ама в тоя диапазон до 300лв има ли разлика)

ми тука Пловдив в един магазин пробвах същатата китара н е ми допадна звука и грифа ми беше краино неудобен неколко дена след това е взе един познат и сега го е яд че е купил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек тоя  Stagg за нищо не става един познат има такава китара и е жив ташак...

обясни ми какво значи тази китара е жив ташак, че нещо не сгрявам

Ми аз в такива моменти например се сещам за един тип, който си взе бас stagg, дето изглеждаше супер, но след един месец грифа му беше на вълнички, задния адаптор беше изгърмял, а потенциометрите не бачкаха...наложи се смяна и на trust-rod-a...та така..stagg могат да бъдат много прецакани инструменти! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек тоя  Stagg за нищо не става един познат има такава китара и е жив ташак...

обясни ми какво значи тази китара е жив ташак, че нещо не сгрявам

Ми аз в такива моменти например се сещам за един тип, който си взе бас stagg, дето изглеждаше супер, но след един месец грифа му беше на вълнички, задния адаптор беше изгърмял, а потенциометрите не бачкаха...наложи се смяна и на trust-rod-a...та така..stagg могат да бъдат много прецакани инструменти! :greenball:

то като стариградска лакардия тва бе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.