Jump to content
Българският форум за музиканти

Импровизиран чилаут с групата


Recommended Posts

Тая вечер записахме един съвсем спонтанно импровизиран инструментален чилаут. Грешки има много, приемаме критики всякакви и на драго сърце :pray: Всъщност ние свирим рядко, без абсолютно никакви намерения, така че не очаквайте много :headbang: Ако някой намери нещо интересно в парчето, ще сме повече от щастливи :headbang:

 

Ей го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихаа..к'во разправяш,ве пич?!Напрао разбихте с това демо-страхотно е.Че вие сте мноо яка група..с няколко думи:2 акорда с джаз отенък ги направихте да продължат така,че тези 8 мин.минаха неусетно.Постоянно сменяте динамиката,разнообразявате,обаждате се на необходимите места-без излишни вмествания...чудни сте!...Брао.Ако мислите това да го правите парче,освен импровизацийка,разнообразете го малко откъм тоналности-някой друг акорд...модулация ако щете-то почти си звучи готово,де... :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, браво!!! Искам още в тоя стил!!! Луда работа!!! :)

 

Направете го тва в парче, че имаше разни недомислици на китарата, иначе всичко останало е перфектно!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за хубавите думи :thumbs_up: Ето ви още едно парче от снощната репетиция, ама този път е Drum'n'Bass, който в един момент се изврати доста и към края стана голям боклук, особено аз като вкарвам гадния хамънд, но нищо де, така и така пускам импровизации :music336:

 

П.П. Абе айде и едно Фюжънче, то се е видяло, че ще се излагаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за хубавите думи :thumbs_up: Ето ви още едно парче от снощната репетиция, ама този път е Drum'n'Bass, който в един момент се изврати доста и към края стана голям боклук, особено аз като вкарвам гадния хамънд, но нищо де, така и така пускам импровизации :music336:

 

П.П. Абе айде и едно Фюжънче, то се е видяло, че ще се излагаме...

 

 

И това е много добро! Хамондчето си е ок според мен, само че в началото служи за акомп на китартката, и може би е трябвало в този момент точно да е друга блендата, щото изпъква, но след това като се заиграват с китарата си е ок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че се хареса на толкова хора ! :bravo:

 

По едно време си мислех, че няма смисъл да продължаваме, някаква остра безидейност ни беше налегнала, и ни изби в такава насока. Явно има нещо в тия идейки, ще видим какво ще излезе !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ба*ти лудницата!!!Много добри неща.Някъде свирите ли по София?Да се редя на опашката.Поздравления!Чилаута трепе направо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип такива неща не слушам, но трябва да призная че са се получили много добре, фюжънчето ми прилича малко на един инструментал на ФСБ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушах чилаута, още не съм чул фюжъна, но и така мога да кажа че сте се събрали доста добри музиканти и по възможност по добре да се събирате по често, защото си струва ;)

много добре ви се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.