Jump to content
Българският форум за музиканти

Семейна фолклорна импровизация


Polyphone

Recommended Posts

Дойдоха дядо Полифоний и баба Полифоница /родителите ми/ на гости, па рекох да им покажа как прави "машината" записи.

Думите и гласовете на песента са къде по спомен, къде импровизирани... :lol:

 

Държа да поясня, че не сме на софра. Вече сме станали. B):D:)

 

 

http://media.putfile.com/Cho-mi-e-milo-i-drago

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси! :cheers2:

 

 

И малкият ( а той е вече големият ) започва да се включва в бандата, още повече, че се задава сериозна конкуренция - нали си има вече сестричка, и тя отсега пее ли пее! :greenball:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама вие сте големи сладури! Да са ти живи и здрави и скоро пак нещо за душата да пуснеш;):)

 

Много ти благодаря! :)

 

Стараем се, но каквото излезе, пък важното на душата да ни е кеф! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, така импровизирано нещата винаги стават най-истински:) Ще се радвам да има продължение по темата, много ме зарадвахте:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобни импровизирани записи имам много по прашасали стари касетки - разни фолклорни и естрадни шлагери, записани на маса, с още половин дузина роднини, повечето, от които музиканти любители. :):);) Голямо шоу!

 

Все пак, като се науча да записвам като хората и то с прилична техника, ще направя някой приличен запис и ще го пусна. :D

 

Но си много права, че по-приятно от импровизираното сърцато изпълнение няма. Аз съм много фен на непринудеността в музиката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко бе, Вълчо!

Кой е на баса? :hysterical:

 

 

Мерси, Иво!

 

На баса??? Бащата, разбира се! Старият Полифон държи монопола над голяма октава! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.