Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707ii


NetMan

Recommended Posts

Здравейте!! Имам zoom 707II, но не ми харесват ефектите(ужасни са)

Никаде в нета не намерих готови Patches за него и за това моля ако някой като мен е згрешил да си купи същия ZooM, но все пак се е постарал и си е направил задоволяващ distorsion нека ми прати настройките си! :lol: PLS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи с HP DST и MTL 7th, с тия два драифа + малко EQ можеш да докараш някаф звук друго немога да ти кажа щот го продадох преди половин година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!! Имам zoom 707II, но не ми харесват ефектите(ужасни са)

С тези машинки ще трябва да си поиграеш, готовите пресети в тях не са работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста сам си играл с процесора и мисля, че постигнах оптималното от себе си, но сам сигурен, че има още какво да очаквам от zoom-чето :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахахахаха тия патчове на пантера и металика аз съм ги писал още в зората на кариерата ми....на нищо не мязат...

http://website.lineone.net/~matt.sayer/patches.htm

еи тука са им оригиналите, знам че на нищо не мязат моите дист патчове тия съм ги праил като си го купих(преди 3 години)....ама има и някои горе долу сносни дет са ги писали по кадърни хора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.