Jump to content
Българският форум за музиканти

Rocking Red Carpet (by Cesar Huesca)


Fenix

Recommended Posts

Йоу нигас! :)

 

Много се кефя на тая песничка на Цезар Хуеска (или там както се чете) и се зарбих вчера да я извадя. Йе го на- резултата. Доста импровизация има, щото не съм искал да е 1:1, на места съм и малко извън времето, ма ко да се напраи.... :no: ааа и солото яко се маже, като се чува оригинала отдолу... не е важно :)

 

Ето го оригинала

 

 

Ето го и моят кавър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbup:

Радвам се!

 

А пича иначе много свири и има яки композиции. Ама нещо последната една година нищо ново не е слагал. Сега покрай гитар айдъл прави яко кавър, по requests, за да гласуват за него :bravo: Като мине, се надявам да пусне нещо ново свое.

 

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, че си зарибен :bravo: Евалата, много ми хареса - особено това, че не си сядал препотен да вадиш тон по тон всичко дословно! Не че има нещо лошо, напротив, просто такива интерпретации на мен повече ми харесват, а си личи как се кефиш докато свириш! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

 

определено е зарибяваща песничката! иначе има още една дето тъй ме радва да я дрънкам и съм се нацелил в нея - Purely and Simply, на наш съфорумец, ама това ще почака малко.... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Много сте яки и двамата! :wallbash:

 

п.с. Този момък Цезар бил "железен". ;)

Разцъках малко из тюба... накефих се на Rock And Roll на Led Zepp :oops: и версията на SRV на Little Wing, но разбира се и другите видеота са култ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Поправка - нищо чудно да се окаже, че всъщност е Сезар, а не Цезар, ама не чувам чак толкова испанския и сродните езици... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да между другото, мисля, че си много прав.

Затова винаги се пише, така както се пише на неговия език, че да не ме хванат, че не знам испански :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги когато гледам някое клипче на Cesar Huesca много се зарибявам.

Много яка песен, не бях я слушал.

Поздравления и за твоя клип, много ме изкефи :cheers:

 

А'ре стига толкозз, че отивам и аз да къртя китарата. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.