Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте. На 18 години съм и съм много навит да се науча да свиря на китара. Но града в който живея е много забутан и никъде не дават уроци за китара ;) Та както и да е. Днес ми подариха една китара, акостична (кухарка, както и казват някои). Та мисълта ми е, ще може ли да ми дадете някакви уроци за начинаещ, ама наистина начинаещ. Честно казано, никога през живота ми не съм свирил на китара.. Благодаря Ви предварително! ;)

Редактирано от KiddRock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

Погледни в раздел китара има тема за начинаещите. А в този раздел (ноти-уроци) има тема за книгите на Юли Марков. Помоли потребителят пуснал темата да ти ги прати и дерзай. Те са точно за начинаещи и са подходящи за акУстична китара. Книгата е с известни парчета от близкото и далечно минало.

 

Успех,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте. На 18 години съм и съм много навит да се науча да свиря на китара. Но града в който живея е много забутан и никъде не дават уроци за китара :girl_witch: Та както и да е. Днес ми подариха една китара, акостична (кухарка, както и казват някои). Та мисълта ми е, ще може ли да ми дадете някакви уроци за начинаещ, ама наистина начинаещ. Честно казано, никога през живота ми не съм свирил на китара.. Благодаря Ви предварително! :thumbs_up:

 

Здравей! Може би вече си намерил това, което ти трябва, но все пак ето нещо полезно - http://babythomas.name/. :) Аз също започнах с една такава школа. Само трябва да имаш търпение и желание. Както се пее в една песен - Little by little.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ако питаш - ей това ще ти сварши много добра работа http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=22704

има и само китара for dummies в която се набляга на акустичната китара :thumbs_up:

а най - хубавото е че има компакт диск с упражненията за да чуеш как трябва да звучиш :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Книжките на Юли Марков наистина са много приятни, аз ги харесвам и затова съм ги качил на сайта си, който вече беше линкнат от колегата. Опитай ги, нищо не губиш. Желая ти успех! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.