Jump to content
Българският форум за музиканти

Спомняте ли си първото парче, което научихте


boogerman

Recommended Posts

ами началния риф на smoke on the water и то почнах на шега и понеже съм луд фен на металика след това ми хареса и научих Nothing else matters,Whiplash i Welcome home

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Леле, какви спомени ми върна тази тема :godbless: Ами май беше нещо на Maiden! Fear Of The Dark май... не помня! Но сега като си помисля, че едно време гледах на солото на The Trooper, като на най-великото и сложно соло на всички времена ми става адски смешно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата любов беше Smoke On The Water на шеста струна :( После издокарах част от интрото на Nothing Else Matters, а след като лека полека научих цялата Wake Me Up When September Ends, започнах да виждам, че в пръстите ми ляб има..

Към днешна дата обаче виждам преди всичко смъкнатата кожа на левия ми показалец и деформирания нокът на десния такъв вместо каквито и да било тестени изделия :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то не беше само едно парче :D Но мисля че бяха на MetallicA - One и Jump In The Fire :):(

Редактирано от kirk-hammett
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква е тая работа да връщате хората назад във времето и да ги карате да си спомнят отдавна забравени неща.По добре пуснете тема кои какво ще вади :);):):)

 

 

не че нещо ама не си спомням кое ми беше пурвото парче ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата песен, която научих беше Лунен Лъч (яка пиянска песен) :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :):)

 

"Лунен Лъч, Лунен Лъч земята озарява

от кръчмата се чу пиянски глас

Лунен Лъч, Лунен Лъч земята озарява

от кръчмата се чу пиянски глас

О да-да-да, о не-не-не

О да-да-да, о не-не-не

от кръчмата се чу пиянски глас" :););)

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене бешe Wherever I My Roam  :godbless:

Първото правилно нещо което изсвирих ми беше Нотинг елс медър и след него веднага Оффспринг - Дирти магик след това Годсмак - Сенрениту :godbless:

 

 

Роберт милес - чилдренс

Черно фередже - АТА

Черно Фередже - Бил клинтън

БТР - Спасение

Щурците - клетва

и още няколко но не мога да се сетя :godbless: иначе който има електричка нека пробва Продиджи - биитии просто велико се изпълнява на е китара :)

 

Това всичкото се случи за 3 месеца

Редактирано от funshits
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене бешe Wherever I My Roam  :P

Първото правилно нещо което изсвирих ми беше Нотинг елс медър

и то интрото с 1,2,3 и 6-та струни свободни ли ?! :P

 

ей на това много се дразня,какво всички се фукат "първото което изсвирих беше Nothing Else Matters" без изобщо да споменават ,че само интрото примерно,защото човек трябва да е някакъв рядък талант че от първо хващане на китарата да я изсвири барабар и със солото примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.