Jump to content
Българският форум за музиканти

Affection с първи албум


Recommended Posts

Здравейте,

фенове,колеги и случайно попаднали в този прекрасен форум.

 

След 3 години активо свирене и много участия група Affection, издаде първият си албум наименован "Бяло..."

В него са включени 7 парчета - "Бяло...","Желания","Гледам","(Единствен)Кратък Миг","На Тъмно","Да Разбера", плюс „Имаш ли сълзи” песен от 2005 година и първи сингъл на групата. За този момент албума се продава и разпространява единствено при участия на бандата. При интерес и поръчки можете да пишете на адрес : amorphisa@affection-band.com

CDpic.JPG

CDfront.JPG

CDback.JPG

За семпли и преслушване ви каним в официалният сайт на бандата:

 

www.affection-band.com

 

Официалната премиера ще бъде на 3 юни 2008г. в центъра на град Казанлък, когато групата ще проведе концерт по случай празника на града - празник на розата.

 

Благодарим на тези които ни подрепят и помагат: приятели и семейства, хората които опъват локуми във форума на групата и на сайта My Space, Бат Нено Петров за неговото студио и умения, Тодор Консулов за прекрасеният ни сайт, Станислав Арабаджиев за приноса му към песните на Affection, Павката за това че му ползвахме колата (ама да не се радва, ‘щот може пак да потрябва някой ден), цялата мрежа от клубове където свирим – Мелон, Спайдър, Фенс, Суинга, Блек Наит, Ерол Майк, Джем, Пломбата, бар Парада, Саундгардън – ще дойдем и пак ще ви надуваме главите...

Също така, благодарим на музата, на уискито (в нормални дози), лулата на amorphisa и на всички които харесват това което правим.

Бъдете креативни и алтернативни.

 

Affection band

Редактирано от amorphisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

...ам хубава работа,но веднага се издразних като видях "английско" заглавие на Банда ,пееща на Български...

...Именувате се с Латиница пък правите музика с текст на Кирилица - това определено е гадно и безвкусно...

...(не че и моя проект Flies In The Head не страда от същата болест,но при нас нещата са Пародиийни , а при вас музиката в по-сериозна някак си)

 

...иначе за музиката ви нямам ,кой знай, кви критики...

...барабаните в микса - типично по-български...

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ам хубава работа,но веднага се издразних като видях "английско" заглавие на Банда ,пееща на Български...

...Именувате се с Латиница пък правите музика с текст на Кирилица - това определено е гадно и безвкусно...

...(не че и моя проект Flies In The Head не страда от същата болест,но при нас нещата са Пародиийни , а при вас музиката в по-сериозна някак си)

 

...иначе за музиката ви нямам ,кой знай, кви критики...

...барабаните в микса - типично по-български...

 

Ами явно често се дразниш, защото групи с английски заглавия и пеещи на български в България с лопата да ги ринеш, и незнам защо е нужно да повдигаш този въпрос тука като се има в предвид, че ние не сме първите! Няколко примера - P.I.F. , Nemo, Gabana, Peci Pecito Band, Sepuko6....

Амбициите ни не стигат само с изява в България и затова си избрахме име което да може да ни представя и в чужбина и заедно с това да се запази стилово идеята на цялостното ни творчество. В момента работим по английският вариант на някой от парчетата в албума, пък съгласи се Affection изглежда по-добре от Афекшън.

 

Предполагам , че не си светило в музиката че да очакваме кой знай, кви критики от теб...но мерси за барабаните в микса. Ние правим музика за хората , не просто проекти. Успех с твоя.

Поздрави

 

Жоро/Affection band

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^английския вариант,определено би ми харесал повече...

...това,че имате амбиции е похвално :)

...не би трябвало да очаквате критики само от "Светила в музиката",щото Двуличниците,критики не дават - ще ви кажат "супер сте" :hysterical:

...и щом правите Музиката си за хората и я споделяте,защо така се дразните от мнението на такива като мен?!

Та аз отделих време и бях търпелив да ви изслушам песните!!! :hysterical: Казах това,което мисля.Съжалявам,че ви обърнах внимание.Явно търсите друг тип слушатели.

Не приемайте за "Врагове" всички,които ви критекуват!

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
...и щом правите Музиката си за хората и я споделяте,защо така се дразните от мнението на такива като мен?!

Та аз отделих време и бях търпелив да ви изслушам песните!!! :) Казах това,което мисля.Съжалявам,че ви обърнах внимание.Явно търсите друг тип слушатели.

Не приемайте за "Врагове" всички,които ви критекуват!

Успех !

 

Не си ме разбрал правилно!!! От твоята критика в случая няма смисъл, защото ние няма да си променим името и групите ще продължават да се кръщават на английски и да пеят на български също така.

Представи си ако трябва да се вслушваме във всеки като теб!!!

Иначе мерси за отделеното време, но не си отнесъл критика по песните, така че да речем че са ти харесали :)

Жоро/Affection band

Редактирано от amorphisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте банда с име, което харесвам! :greenball:

Прослушах песен.две - нямах повечко време за останалите - но имам приятно чувство на лирика в стомаха! Подобна песен бих подарил на приятелката си! :greenball: А за нея запазвам само най - хубавото! :greenball:

Продължавайте в същия дух!

Няма да ви величая, но смятам, че сте превърнали музиката си в продукт, а това е най-прекият път до сърцата на феновете!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам качествата на записа и песните, само ще кажа, че всеки който има някакви забележки,

просто трябва да ги види на живо някъде из родината и съмненията ще отпаднат.

 

А на Георги, Цецо и Хубен ще кажа само - Евала, Машала, Аферим, Ашколсун !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много оригинален сайт имате-кефи!Музиката ви е приятна,чувствена,приветлива...мажорна.Само дето стила ви използван и от доста други групи-сещам се,че имаше доста такива от БГ талантите още преди 2-3 год.Желая ви успех в начинанието-с времето вероятно ще усетите дали трябва да подхванете друга стилова насоченост-при всички групи се случва. :thumbs_up:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодарим ви за коментарите!!!

Надяваме се да се развиваме и за в бъдеще към още по-добра посока!!!

Tова което зависи от нас ще бъде направено.

 

Affection

Редактирано от amorphisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, Момчета!

 

Поздравявам ви за чудесната работа, и Ви желая с този албум да сложите началото на една блестяща музикална кариера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.