Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето нещо от мен


Recommended Posts

:D

Песента се казва Dove Sei. Запсвах бек-вокали за един италианец, така че всички бекове са мои, но основния глас си е на италианеца.

 

Другото което качвам е една авторска песен на групата ми. Казва се "Мечта" (песента, не групата :metalist: )

Записа е от преди година и половина, така че бъдете снисходителни :P Мисля, че ако сега я презапиша ще звучи поне малко по-добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Мандалей! Еми то май твоите беквокали го правят това италианското парче? :D

 

Супер, много богато звучене. Евала, човече! Ей това се искаше. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото което качвам е една авторска песен на групата ми. Казва се "Мечта" (песента, не групата :D )

Записа е от преди година и половина, така че бъдете снисходителни :P Мисля, че ако сега я презапиша ще звучи поне малко по-добре...

Чакай сега, твоята група "Инцидент" ли е?

 

Авторското парче ви е готино и маниерно доста, много хубаво изпълнение. :metalist: Не виждам какво има да се подобрява, освен може би малко по-добре да покажеш гласовите данни, които имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:P

Песента се казва Dove Sei. Запсвах бек-вокали за един италианец, така че всички бекове са мои, но основния глас си е на италианеца.

 

Другото което качвам е една авторска песен на групата ми. Казва се "Мечта" (песента, не групата :P )

Записа е от преди година и половина, така че бъдете снисходителни :P Мисля, че ако сега я презапиша ще звучи поне малко по-добре...

Браво бе, момък!!!!!!! :D:P:D Авторското ви парче е страшно свежарско, евaла! Много приятен тенор изкарваш!!! Поздрави и за момата- бек вокал. Една забележчица само – това чудесно разгръщане на бек вокалите накрая е прекалено хубаво, за да стои само там, за десерт. Много кратко трае, а е най-красивата част на песента ви. А ако и добавите още един-два гласа, ще стане екстра! :D:P:D

 

:metalist:

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско на всички, особено за конкретната критика от страна на Polyphone. Ако ни се отдаде възможност веднага ще изпробвам това което казваш. Честно бих си презаписал почти изцяло вокалите. Мисля, че за тая година и половина си подобрих техниката :D

 

Чакай сега, твоята група "Инцидент" ли е?

Да, това беше името на групата ми, когато записвахме парчето. По стечение на обстоятелствата сега сме "Интегра"... в малко по-различен състав, но ядрото си е същото.

 

гласовите данни, които имаш?

 

Знака накрая този ли си е, или си искала да сложиш "!" :D

 

ПП. Познаваме ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, как си разводнявам темата :D

Обаче качвам в майла още едно авторско парче. Казва се "Останалото е Мълчание"

Малко по-хард е от "Мечта". Може да се хареса и на Burton :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за невежеството, но... :)

 

Къде СА КАЧЕНИ тези неща, Мандалей... и как да ги чуя!

Искам подробно да ми обясниш!

Какъв е линка, и изобщо чрез линк ли става прослушването!

 

Хелп ми плииийз :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за невежеството, но... :)

 

Къде СА КАЧЕНИ тези неща, Мандалей... и как да ги чуя!

Искам подробно да ми обясниш!

Какъв е линка, и изобщо чрез линк ли става прослушването!

 

Хелп ми плииийз :wall:

Нещата са качени в gmail-ския account. Виж тук подробностите:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=2766

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята и текста на песента ми хареса много, само че като изпълнение предишните две звучаха по-изпипано..незнам, може би е и от качеството на записа...Къде е записвано парчето?

Другото, което мога да спомена като градивна критика е, че според мен можеш доста още да покажеш вокални възможности ако разгърнеш малко вокалната линия например...

 

Това е, като цяло е интересна песента и в стилово отношение също повече ми допада от предишните две :(

 

 

Rock on!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми... предишните две са студийни записи. Авторската е правена в Студио 33 а другата в студиото на Александър Нушев.

А това си е home made. В много суров вид е. Идеята е да е демо, така както би звучала на живо, без ефекти, без много вокали и т.н.

Като я започнем в студио ще я изпипаме много подробно и вокалите ще ги развия още. В момента почти няма бекове, а това дето го има е басиста :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми... предишните две са студийни записи. Авторската е правена в Студио 33 а другата в студиото на Александър Нушев.

А това си е home made. В много суров вид е.

Ето къде бил ключът от палатката с райбер :cheers:

 

Още веднъж - rock on!

Ако не се лъжа свирите често в Маската, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.