Jump to content
Българският форум за музиканти

Една тъжна балада


Recommended Posts

Привет,

 

 

Записът е кофти, домашен, особено интрото, където не се чува много солцето.

 

Ще се радвам на вашите мнения и критики за мелодията и хармониите.

 

 

http://media.putfile.com/Oubli

 

 

пп

 

текстът е за един безднадеждно влюбен в една кака :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не ще да слуша балади...:surprise:

 

ми не бе, аз чух вчера ама понеже бачках така и не успях да ти напиша вземи малко увеличи нивото, пуснах и помислих че нема нищо записано, после пуснах пак линка и реших да усиля :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не ще да слуша балади...:)

 

ми не бе, аз чух вчера ама понеже бачках така и не успях да ти напиша вземи малко увеличи нивото, пуснах и помислих че нема нищо записано, после пуснах пак линка и реших да усиля :)

 

 

Ето и с малко усилено ниво, но не много, че много шумове има...

 

 

http://media.putfile.com/Oubli-70

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми готино е, що не инвестираш малко в микрофон и предусилвател :)

 

 

Мерси :)

 

Да, трябва да си взема някой ден приличен микрофон, то вече срамота толкоз време я карам дилетантската ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Де да разбирах френски...

 

Иначе композицията е много добра!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми черпи една бира и имаш от мен един сносен динамичен подарък, и все пак някакъв предусилвател трябва да си вземеш

 

Ехей, мерси за вниманието, peshoy2k! ;) Но всъщност аз имам и един динамичен, макар и посредствен, микрофон, но нещо не става работата с него. Главният проблем е, че съм технически малограмотен и все нямам време да се ограмотя - срам и резил, то вече синът ми прописа на компа. От настройки софтуерни и хардуерни хабер си нямам, записвам малко слепешката, без въобще да съм наясно с техническата част. Дори понякога се чудя дали всъщност звуковата ми карта не е кофти и от нея да идва кофти звукът..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да разбирах френски...

 

Иначе композицията е много добра!

 

Мерси, Евтиме! ;)

 

 

Текстът разказва за тъгата на едно момче по несподелената си любов, която за капак го зарязва и той тъгува ли, тъгува.. след което на финала, онази част, която съм отделил като хоралче в края, в нея се пее - убли убли, което ще рече "Забрави, забрави.."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
в нея се пее - убли убли, което ще рече "Забрави, забрави.."

n`oublier jamais както се пее в друга песен ... не мога да изкажа нищо по отношение на техниката, а и честно казано това слабо би ме заинтригувало. Във всеки случай не се среща често такава чувствителност като нагласа, избор на песен и като изпълнение. Ох, и слава богу, че се среща въобще! Благодаря за това изпълнение! Je ne me sens plus comme une generation perdue.

 

P.S. Не се познаваме - ползвам ник нейм-а на мой приятел за да изразя мнение.

 

^Това не го писах аз,неам толко акъл :cheers2:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в нея се пее - убли убли, което ще рече "Забрави, забрави.."

n`oublier jamais както се пее в друга песен ... не мога да изкажа нищо по отношение на техниката, а и честно казано това слабо би ме заинтригувало. Във всеки случай не се среща често такава чувствителност като нагласа, избор на песен и като изпълнение. Ох, и слава богу, че се среща въобще! Благодаря за това изпълнение! Je ne me sens plus comme une generation perdue.

 

P.S. Не се познаваме - ползвам ник нейм-а на мой приятел за да изразя мнение.

 

^Това не го писах аз,неам толко акъл :thumbs_up:

 

 

Много ти благодаря за добрите думи! :punk_guitar: Това само ме поощрява да творя все пвече, поне колкото ми са дадени възможности.

 

А текстът на песента принадлежи на един приятел, който преди време беше лудо влюбен в една мома, но беше подведен и грубо зарязан. Та в тези стихове си е излял неволята си. C'est la vie, on n'y peut rien parfois. Helas!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.