Jump to content
Българският форум за музиканти

авансадо


Recommended Posts

Мен ме изкефиха идейките :unsure: и нямам търпение да ги чуя аранжирани и с банда.Единственото нещо,което ме притесни е акцента,но съм сигурен,че съм само аз :P Смело напред!

 

 

Владо

Аа, добро утро и на теб!

 

Тва за акцента сигурно щото шефът ми е нюйоркчанин, а вие в ДиСи сте малко по-иначе... :P Мерси за хубавите думи! :) :hello:

Добро утро :beer: !Да ние тука в ДиСи-то сме малко стегнати с тоя малоумен президент и Конгреса :beer: Продължавай в същия дух и ни дръж в течение!

 

Владо

 

П.С.Ние да не сме случайно колеги от ФКНФ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С.Ние да не сме случайно колеги от ФКНФ?

Ами ако ти си арабист и прекрасно си спомняш вЕчерите с открита сцена в Стейтсайд - мир на праха му! - това не е случайно :hello: Бай дъ уей (с акцент :unsure: ), Матю го вербуваме за клавира.

 

А ти защо избегА в тая далечна чужбина? На нас тука си ако знаеш колко ни е гот! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С.Ние да не сме случайно колеги от ФКНФ?

Ами ако ти си арабист и прекрасно си спомняш вЕчерите с открита сцена в Стейтсайд - мир на праха му! - това не е случайно :hello: Бай дъ уей (с акцент :unsure: ), Матю го вербуваме за клавира.

 

А ти защо избегА в тая далечна чужбина? На нас тука си ако знаеш колко ни е гот! :P

Аз съм английска филология/незавършена,по настоящему политолог.Аз Стейтсайда го открих и осветих дет се вика.Тука съм заради пусти надежди и стипендий за Бърклий,но много скъпо,иначе сега вече има и куп други причини.

 

 

Владо

 

П.С.Кой беше Матю?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо не се съмнявай в таланта ми за лошо свирене! :metalist: А иначе... хахах като лаик да отправя една некоректна молба. Да напишеш някои от акордните прогресийки. Много ми харесва такъв вид звучене а досега още не съм разучавал такива песнички. Но това е само ако имаш времето и желанието, все пак не за всички това е само забавление. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повторим: браво, машала; петимен съм да ги чуя в мощен аранжимент, но щом и така ми фанаха ухото...

Ще праиш ти беквокали, ще праиш...

Да живейш, Кремски!!! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотно, много готини парчета ще станат

а колкото до Матю и Стейтсайд - едни го откриват, други го закриват :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качила съм в gmaila три неща с лейбъл "avanzado", които са само с китарка и вокал (поемам отговорността и за двете :P ).

 

значи, това са много голи "работни" версии, предназначени за останалите в нашата група "авансадо" - бутео (бас), metalhammer (китара), един смахнат пианист и един барабанист, когото чакаме да се върне от Щатите.

 

всякакви коментари са добре дошли.

 

давайте смело, сега сме в примоция на доброто настроение :godbless:

Браво, моме!!! Пееш с много чувство и имаш много приятен алтов тембър! Ако добавите и бек вокали, съвсем ще станат приятни парчетата!

 

Със здраве! :godbless:

 

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятай, за първи път си пускам нещо повторно от авторските; значи ме е изкефило. А въобще не е мой тип музика.

Любопитно ще е как звучи с пълен акомпанимент.

Дерзай, рожбо мелодическа.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да поФалим мацката!

 

Като ги изпипате, и с разните му семпли и джуджавки, и некоя жицова мелодия, ше стане екстра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.