Jump to content
Българският форум за музиканти

авансадо


Recommended Posts

качила съм в gmaila три неща с лейбъл "avanzado", които са само с китарка и вокал (поемам отговорността и за двете ;) ).

 

значи, това са много голи "работни" версии, предназначени за останалите в нашата група "авансадо" - бутео (бас), metalhammer (китара), един смахнат пианист и един барабанист, когото чакаме да се върне от Щатите.

 

всякакви коментари са добре дошли.

 

давайте смело, сега сме в примоция на доброто настроение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дава, че са copyright prоtected. трябва да я изключиш като компресираш файловете.

мали чи съм тъпа овца!!! :wall:

 

тенкс, сега ще трябва да оправим тая работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качила съм в gmaila три неща с лейбъл "avanzado", които са само с китарка и вокал (поемам отговорността и за двете  ;) ).

 

значи, това са много голи "работни" версии, предназначени за останалите в нашата група "авансадо" - бутео (бас), metalhammer (китара), един смахнат пианист и един барабанист, когото чакаме да се върне от Щатите.

 

всякакви коментари са добре дошли.

 

давайте смело, сега сме в примоция на доброто настроение ;)

да видим сега стана ли работата, този път са в mp3-формат.

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро е, качи и другите  :unsure:  да слушаме

 

пп кажи малко повече инфо за записа (мик,китара,преамп, карта, софт)  :beer:

ами те и трите са там, на едно място.

 

за записа нищо не мога да ти кажа, човече. китарата и пеенето ми бяха достатъчна грижа :P ако се интересуваш от студиото, ще ти отговоря в ЛС.

 

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качила съм в gmaila три неща с лейбъл "avanzado", които са само с китарка и вокал (поемам отговорността и за двете :beer: ).

 

значи, това са много голи "работни" версии, предназначени за останалите в нашата група "авансадо" - бутео (бас), metalhammer (китара), един смахнат пианист и един барабанист, когото чакаме да се върне от Щатите.

 

всякакви коментари са добре дошли.

 

давайте смело, сега сме в примоция на доброто настроение :P

Мен ме изкефиха идейките :unsure: и нямам търпение да ги чуя аранжирани и с банда.Единственото нещо,което ме притесни е акцента,но съм сигурен,че съм само аз :P Смело напред!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа, щот си помислих, че записа е в дом условия и останах  :beer:  :P, така де, добър е  :P

(виждам, че има предложение всеки сам да си казва как са правени авторските неща, които качва)

 

Абе нямам аз домашни условия, затова предпочетох да използвам студиото на един гуру от форума. Сега изключително много се радвам, че го направих.

 

Понеже съм най-обикновен автор на песни и нито свиренето, нито пеенето ми са на кой-знае какво ниво, в случая беше важно да ми е комфортно и да си направя кефа, за да излезе всичко естествено и що-годе слушаемо - защото с групата тепърва имаме работа по тези песнички и има да се слушат и прослушват до втръсване. За малко над 4 часа записах 10 неща. То не че имаше много за записване де (дрън-дрън - китарката с клок, после гра-гра в микрофона, тук-таме някое повторение на най-трагичните места и толкова).

 

Ама друго си е да го правиш с удоволствие, при това без да ти режат главата... ъъм, как беше... "от кръста" :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно е :P Аз скоро като ми върнат компа (до 3 дни) ще направя конкуренция с малко кофти записи :unsure:

хаха :P колко по-кофти от това? (като изпълнение де, не като качество)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изкефиха идейките :unsure: и нямам търпение да ги чуя аранжирани и с банда.Единственото нещо,което ме притесни е акцента,но съм сигурен,че съм само аз :P Смело напред!

 

 

Владо

Аа, добро утро и на теб!

 

Тва за акцента сигурно щото шефът ми е нюйоркчанин, а вие в ДиСи сте малко по-иначе... :P Мерси за хубавите думи! :beer: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.