Jump to content
Българският форум за музиканти

V-tone Gm108


jFog

Recommended Posts

Шматкам се от някоко дена из разни сайтове,щото обикновенно с това с занимавам,и гледам разни комбота.Т'ва като го видех ме утрепа с цената която извадиха.Щото продават евтино ли е или щото не е толкова добро.Имам си съветник по тия въпроси ама е офлайн от известно време :godbless:

та реших да попитам.Гледам някви симулации некви чудеса...страшна работа..

абе с две думи струва ли си :godbless:

щото бях фърлил едно око и на MARSHALL MG15 CD COMBO 15W 2CAN. струва малко по вече и е по така класика нали. ;)

С кубета никога не съм се занимавал.

По принцип 15 вата не е зле нали?За в къщи става въпрос няма да правим турнета с него :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

като го гледам е на цената на FENDER FRONTMAN 15G

... не знам кой е по-добър :think:

но V-TONE GMX212 много ме кефи <_<

обаче 2х60W е доста

та евентуално V-TONE GMX210 който е 2х30W май е по-добре :)

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разтривал съм ама нещо не ме изкефи.....не знам.....

ако искаш кубе с дигитален преамп най добре има едни ямаха, те са прилични за метал изпълнения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм по-често онлайн сега ,отколкото преди.... :lol:

Знам,че тук темата Line 6 не е на почит,но аз бих ти препоръчал това:

 

spiderII_15lg.jpg

 

И Маршала не лъже,но ти си избирай.Доколкото разбирам на теб ти трябва нещо , на което да се слушаш докато свириш у дома използвайки Х-Вампа.Така че не се интересувай от амп симулациите онова малкото, те едва ли са нещо повече от това което имаш в процесора.

Относно мощноста, 15вата не е малко като за у дома,но обикновенно звука от такава въшка няма особенна плътност.Но това не е болка за умиране 15 или 30 вата те оправят отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На официиалния сайт е обявено за $159.Сега не мога да сметна колко точно би било в Евро, но няма да е много повече от Беринджъра,а разликите в качеството няма да ги изброявам....

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука някаде в БГ има ли ги тия лайн ?

 

бях гледал че Фелибето или както се казваше тоя магазин предлагаха с саита си :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.