Jump to content
Българският форум за музиканти

Casio ?


Johney053

Recommended Posts

аз съм с касио 200 от не-знам-си-кога.бачка си здраво,но предполагам е много далеч,от това,което търсиш.още 10 години и може и да го сменя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми за друго освен за учене на деца не мисля, че може да се използва. Даже мисля, че е по-добре е за се купи Ямаха. За какво ще се използва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между евтините самосвирки на Касио и Ямаха, бих предпочел втората фирма. Що се отнася до хамъра на Privia серията - това е една от най-добрите клавиаури на ел.пиана, които съм опитвал...а даже и голяма част от саундите могат да свършат сносна работа. С виртуални инструменти + клавиатурата обаче...щастието е пълно. :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Casio CTK-731 и съм доволен върши ми работа

 

 

а аз имам CASIO CTK-691 и също съм много доволна

И аз съм с 691 и бих казал, че съм го пипнал малко, даже ако се наложи мога и по кръчмите да пчна да бачкам с него. Вече 5-та година съм с него и идва миналата успях да изчерпам всичките му възможности относно едитване на бленди, ефекти и т.н. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Casio CTK-731 и съм доволен върши ми работа

 

 

а аз имам CASIO CTK-691 и също съм много доволна

И аз съм с 691 и бих казал, че съм го пипнал малко, даже ако се наложи мога и по кръчмите да пчна да бачкам с него. Вече 5-та година съм с него и едва миналата успях да изчерпам всичките му възможности относно едитване на бленди, ефекти и т.н. B)

Редактирано от FlipperXP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има ПСР, който са по-добре, но зависи за какво се търси.. Колкото до кръчмите, ако им свириш детски песнички с него ок, на това ЦТК има ли начин да се слагат стилове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има начин - да. И не говоря за детски песнички, ами говоря за народна музика, кючеци, балади и т.н. Има начин да се слагат ритми и бленди. Аз съм си сложил няколко. Имам ритми в 7/8 в 9/8 2/4 и т.н. Недейте да си мислите, че е хептен детско. Сега, няма петч, няма флопи, няма кой знае каква клавиатура на допир, но си има и доста плюсове, за парите си, аз съм много доволен от нея... Айде ако ми остане време, скоро ще кача нещо в нета за пример. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има начин - да. И не говоря за детски песнички, ами говоря за народна музика, кючеци, балади и т.н. Има начин да се слагат ритми и бленди. Аз съм си сложил няколко. Имам ритми в 7/8 в 9/8 2/4 и т.н. Недейте да си мислите, че е хептен детско. Сега, няма питч, няма флопи, няма кой знае каква клавиатура на допир, но си има и доста плюсове, за парите си, аз съм много доволен от нея... Айде ако ми остане време, скоро ще кача нещо в нета за пример. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.