Jump to content
Българският форум за музиканти

фут суич и китара от америка


roshaf_deo

Recommended Posts

добър ден, драги ми китарджии :greenball:) имам два въпроса към вас и ще се радвам ако някои ми отговори :) значи......

 

Първо : някои може ли да ми каже как да си направя фут суич ...тоест дали някой има схема че немога да намеря в интернет апък си мисля че бих могъл да си направя ии така.. а другото е

 

Второ : някой който е ходил на бригада в америка и си е внасял китара от там.... чудя се колко ли ще ми струва доплащането на летището щото ще имам 2 куфара по 25 кила колкото е разрешено и ще трябва да доплащам явно за китарата ...че пък ми се иска и 2 да си взема ако искарам достатъчно пари и така... ще се радвам ако някой ми отговори :hysterical:))

 

 

благодаря ви :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за контролера не мога да ти помогна,но що се отнася за внасянето значи...

 

аз миналото лято си донесох 2-китари от Щатите от,които само едната ми беше в куфар а другата я бях разглобил на части и беше в куфарите с багажа ми,защото не ми се искаше да плащам и евентуално за 4-ти куфар,при положение че,имам право само на 2.

като слезнеш от самолета ще видиш че има само 2 места през които можеш да минеш"МЯСТО ЗА ОМИТЯВАНЕ и МЯСТО ЗА НЕОМИТЯВАНЕ".

аз не знам на какъв акъл обаче реших да рискувам и преминах през мястото за неомитяване и за мой наистина огромен късмет там нямаше никой,защото явно май съм улучил някаква смяна или почивка и така си вкарах всичко което имах и носех със себе си.

но държа да подчертая че това може да не се случи със всеки и не е гаранция че всички ще могат да си вкарат нещата без проблеми.

и ето така аз си се прибрах със 3-те куфара в които имаше 2 китари и какво ли още не :cheers2::rocker:;)

 

П.П. не очаквай,че и със теб така ще се случи,защото аз явно изкарах голям късмет.

 

помни,че за да издигнеш една къща,1-во трябва да видиш тя от къде и на къде може да падне.

 

поздрави Симо :cheers2::headbang::metalist:;) ;) :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай и потърси в раздела за изработка и ремонт. Там има тема за фуутсуичове.

 

Не забравяй, че освен стандартната схема за фуурсуич някои фирми си правят техни разработки и техни нестандартни схеми за фуутсуич.

Всичко е много относително. Протърси и в гуглето за съответния модел на апаратура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.