Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо морална подкрепа


SSwhitewolf

Recommended Posts

Значи китарист съм _(уж ;) )

свиря на китара ЕЛ и Класическа

свиря от повече от годино

а по-сериозно от 6-7 месеца но нещо ми има .. падна ми самочувствието ..

стана това като пробвах да направя някаква милодия със текст ..

донякаде стана (Ако не броим (Д)ефектния ми глас)

но като след 1 седмица реших да направя още нещо и като се получи .... Нищо! и ми стана криво на рок душата

ако има някой с повече опит ..

тай де .. ако на някой му се занимава с мен да драсне тука или на СКАЙП mmmm13328

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e, още бая има да посвириш, дорде почнеш да правиш смислени работи. то не, че сега не можеш, ама тряя някво много голямо вдъхновение и още по-голям късмет. затва си свири, не се тормози с песни. ако измъдриш нещо супер, ако не-здраве да е.

 

нали сега няма да скочиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен ти е рано.Не се безпокой и аз се опитвам да правя работи , ама не се получава.Тоест звучи добре ама незнам.Не ми се струва правилно теоретически това , което правя ;) Тъй че споко и за композиране има време , но не е сега (особено ако си на 14-15 като мене)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се струва правилно теоретически това , което правя

 

Хм... Музиката е изкуство. Ако се следват само правила, ще има само клишета...

Фрий йо' майнд... ;)

 

 

Друг е въпроса че техническите ти умения ,могат сериозно да спъват реализацията на идеите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е рано да се обезкуражаваш, задето не можеш да измислиш песен.

 

Едното нещо, на което ме е научила музиката е "търпение".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече ти свириш само от година!

Аз съм виждал китаристи, които за година - две - три са напреднали доста.

Но това по скоро са изключения.

Искат се години упорит труд.

 

Вчера се виждах с Цвъри (един от най-добрите в БГ).

Като оставим настрана, това че свиренето е строго индивидуално и не може да "вземеш" (и не е нужно) ръцете на някой друг, неговите думи бяха, че всеки може да постигне много, но трябва да положи много труд!!!!

Като основна грешка на българите ( в частност, тези които се занимават с музика) е, че очакват с малко труд - голями резултати. Така написано, за всеки е очевидно, че резултатите не падат сами от небето. (ако оставим настрана малкото като процент хора, на които им иде "отръки", за останалите - остава яко бачкане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ти е рано :thumbdown:. Недей да се мъчиш, свири си спокойно, без да си мъчиш рок душата!

 

 

Като основна грешка на българите ( в частност, тези които се занимават с музика) е, че очакват с малко труд - голями резултати. Така написано, за всеки е очевидно, че резултатите не падат сами от небето. (ако оставим настрана малкото като процент хора, на които им иде "отръки", за останалите - остава яко бачкане.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич разбирам те и аз минах от там (кажи речи още ходя :P) Свиря от 3 години и доста често съм се опитвал да композирам нещо-като цяло без успех :) до преди месец когато успешно направих първото ми парче с групата :hooray: Всичко е до умения,то и за това парчето ми звучи така :whistle: Продължавай да свириш- с труд всичко се постига :) като изключим онези който си го имат заложено.

 

За да те успокоя мога да кажа,че трудно правя музика-просто не мисля че съм достатъчно добър още,а и не мога да изсвиря, това което искам в повечето случаи :icon_shithappens:

 

Тейк ит изи май френд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефите

така де

благодаря за отговорите

верно е ... дано и аз се науча на малко повече търпение

айде

Рок ит изи

:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.