Jump to content
Българският форум за музиканти

Светещ гриф :)


Recommended Posts

Ето как са направили грифовете на Били Шиън и Стиив Вай :cheers:

http://www.home.earthlink.net/~ds_quinn/we.../LEDinstall.htm

 

Сигурно има и други такива идиоти, на които им светят грифовете :D

Айде очакваме новата китара на pacman да е такав ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

: ) Аз отдавна имам такива на Джема, но ги купих от:

 

Hot Dotz

 

Хвърлете едно око да видите за какво точно говоря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаммм...ебаси якото. Супер ефектно е, но не е нещо, което ще седна аз да си правя по китарата. Тя и така си е достатъчно яка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са монтирани във фина пластична прозрачна лента. Ако се развали разлепяш лентата и все едно никога не си ги слагал. Аз веднъж съм ги подменял вече. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо невъзможно и може да се направи . Свето-диоди се продават на много места и имат много малък разход на ток и са много издръжливи.

Готина идея ,не бях виждал подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях ходил на една театрална постановка, където сцената беше абсплютно тъмна (демек не се осветяваше от прожектори), а актьорите се бяха намацали с някаква боя, която отразява ултравиолетовата светлина и я пречупва в видимия спектър. Та ефекта беше, че лицата и дрехите им светеха в тъмното. Отпред пред тях на сцената има УВ лампа, а актьорите бяха с някакви тъмни очила, щото предполагам си е доста вредно за очичките.

Та аз по едно време си мислех, че така им правят точиците по китарите да светят :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Лудница! Има ли някой тук, който може да ми направи грифа на китарата така да свети на точките и колко ще струва? А може ли да се избира между цветове? Щото аз съм гола вода и ако ще не със снимки, а с видеоуроци да ми се обясни, пак нищо няма да направя...

 

@visiondann - този сайт не се отваря... някаква алтернатива?

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za seфте видях такиви нещица като беше тука чичко Стиви Вай. Свиреше и светеше. Имаше едни лампи по главата и по пръстите и по китарата ... абе страшно си беше... И една силна музика .. тъмно ...

Бе тия западните неща не водят до хуу ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.