Jump to content
Българският форум за музиканти

Това ме размаза !


eL_NinYo

Recommended Posts

Вчера или онзи ден имаше по радиото,

мнение за вокалите , което ще предам само -

на теория, най хубави и чисти са гласовете на момчетата ( тези, които могат да пеят де),

което се променя след пубертета, за това навремето са ги кастрирали....

Е, дано на този Ендрю това не му се случи, но този неземен глас след пубертета няма да е такъв.

(което не значи, че няма да пее толкова добре)

Изпълнението бе супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нечовешко...

Никога не съм чувал такъв 13-годишен глас...

Наистина уникално...

 

Пфф, поклон.. :girl_cray2:

 

Stone Free е прав, интересно е как растежа ще се отрази на гласа му...

 

Егати, не спирам да го слушам и всеки път ме побиват тръпки..

 

И тъпото е, че казва, че идиотчетата от училище го тормозели..

как може вее.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си пуснах Андрю от офиса, където за съжаление нямам аудио - исках да видя какво е впечатлило толкова качествен критерий тук :girl_cray2: Видях картинки и един неуверен младеж, бях сигурен, че го бият в даскалото само като во виждах1 После някакви лели се разреваха! Е, голямо чудо - какво пък толков апоказа - толкова скован с тоя микрофон!!

Току що излязох от хипнозата :girl_cray2: след като чух Андрю и парчето му за Исус-ако мога да го нарека така! :girl_cray2:

Сещам се за много класически филм за красивия момчешки глас и кастрацията като форма на запазване на ангелския тембър - "Фаринели Кастратът", може би в някой тракер ще го намерите! Изключителен филм - жените припадаха, чашите се чупеха.. :girl_cray2: Но пък човекът загуби всичко мъжко в себе си във вана с мляко...

 

препоръчвам от Бритън Гат Талънт малката Кони (обърнете внимание на второто парче, макар и обработен гласът на момиченцето е изключителен!):

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.