Jump to content
Българският форум за музиканти

Впечатления От Муз.Магазин на Yamaha (Искър.Шосе)


Recommended Posts

Здравейте, приятели и колеги.

 

Днес бях на покупки за чинели и хардуер в Магазина на Ямаха на Искърско Шосе.

 

Там работи един барабанист, който се подвизава тук, в нашия форум.

 

Искам да изразя благодарноста си към него за прекрасното обслужване с което ме удостои.

 

Цял час обикаляше плътно до мен за да пробваме всеки чинел, всяко барабанче и перкусия.

 

Затрупах го с огромно количество въпроси на които получавах светкавичени отговори.

 

Определено не съм очаквал подобно загрижено и приятелско отношение.

 

И така време е да кажа кой все пак е това, нали така :) ?

 

Дами и господа, сърдечни благодарности на axel

 

:thumbs_up:

Редактирано от VIVAHIT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, магазина е готин - на удобно ми е и минавам често да го занимавам Владето с глупости. Горкия, сигурно като ме види вече и се изприщва:pray: Цените на барабаните са добри, а и избора е голям. Само най-накрая да ги докарат тея пусти Мапекси:pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо ,братле и аз мога да ти благодаря за това ,което си направил за мен ,и с ръка на сърцето мога да кажа,че Динакорд -а в Гетото е най-добрият магазин въобще в София.Айде Владко и чакаме Мапекса нали знаеш :P:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@axel, имаш ли възможност да дадеш линк към някой каталог/ценоразпис на чинели ISTANBUL които предлага динакорд. мисля че ще е полезно за хора където няма представителство на динакорд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.