Jump to content
Българският форум за музиканти

Карвин Легаси :)!


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
Никъде нема да си без пробивни среди, да знаеш! :no:

Легаси мегаси... къде ти е триаксиса, а?

 

Кво ти виках аз за презенс?

нема презенс, нема пробивни среди - край!

еми ше се отрепа накрая ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

глупости ся се сетих

 

ако свиря с група просто другите като засвиря аз ше спират

 

и ше чакат :green:

 

 

 

:D:rolleyes: :greenball

: :rolleyes:;)

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

жеме , жеме кво ли знае тоз.....некви трипле четвертле...ампвое ала бала

 

 

ХАХАХ

 

:rolleyes:  :rolleyes:

всеки да се забавлява както си знае

аз лично съм предоволен от тва как звучи легасито

не мисля че има проблеми с пробивноста... ела да видиш кви дупки в стената направи :no:... никва мазилка не остана хехе

 

а и не бих си взел трипал, мипал и т.н. просто не е моя тон (ех как звучи само хехе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, ти съвсем взе да са гевезиш тука. Това, че други хора не мислят като теб (не визирам само себе си), не е лошо. Даже напротив. Хубаво е.

Но да ме упрекваш дали разбирам или не без да знаеш сам отговора на този въпрос е по-скоро лапешко, отколкото сериозно. :rolleyes:

Отговори си сам на няколко въпроса (аз не искам да знам отговора)

 

1. Колко ампа си сменил през кариерата си (за да знаеш разликата между тях) :rolleyes: Щото от форума знам, че основно на ПЦ работиш ;) Изведнъж взе много да разбираш от АМПи и преампи и т.н. Това всъщност е похвално :D

2. На колко други китари, освен РГ на Ибанец си свирил за да знаеш разликата между тях и това което предлагат като звук ;)

3. Колко часа работа - репетиции, концерти - ОБЩО (през целия си живот :no: имаш с банда ;)

 

След като си отговориш на тия въпроси и си сигурен за отговора, се върни и пак прочети по-горните постове - не само моите, а и на други от форума. Все пак нали истината търсим.

Не да се набираме тук един на друг.

Пак ти казвам, нямам никакви лоши чувства по темата - младо момче си, и талантливо, но мислиш ли наистина че знаеп всичко?! По реакцията ти - до там ме навежда мисълта. Ако си научил всичко - се извинявам, че изобщо се обаждам тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след години ше съм там където ти ще прочетеш че съм

 

 

Къде, Къде...? В "Авторса музика" - "едно ново демо :rolleyes: "

или там някаде!

Съжелявам пич, но както умееш да се радваш да комплименти, така и трябва да можеш да приемаш критика и да гледаш реално на нещата!

Нали се сещаш че 2-ри Vai няма да има, както и че инвенционалните китаристи нещо напоследак не са много на мода :no: освен в форуми като този! :rolleyes:

think...think...

:think: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя фото го знам...

 

а и на тая песен не ме кефи саунда....

 

бтв незнам как вади онзи острия саунд по солата в пълнтие аранжименти...

 

явно е с богнера или с  ЖЦМ 900??? а....щото определено карвина е мнго мек...

 

 

 

и нема л ида видим педалите как са врътнати :rolleyes:

за кои точно парчета става въпрос ...

 

ще гледам да се поровя малко... може да изнамерим нещо :no:

но като ми остане малко повече време де

 

:rolleyes:

еми в там чърч и креатуер....ама там май е с флорал не с ево?

и кой знаи кви ги праи в про тула с ЕК ?

Building The Church

 

Rhythm Guitar: Bad Horsie through a Legacy.

Melody and Lead Guitar: Evo through a Legacy with a touch of a Fender tweed amp. I also used my ’78 Strat through a Sansamp PSA-1 pre-amp for some of the very grunty rhythm.

 

 

Midway Creatures

 

Main melody guitar: Evo through a Legacy with the use of the Roland Guitar synth to capture midi notes.

Main Rhythm guitars: Evo

 

 

но със сигурност доста си е играл с про тулса

 

 

бтв последно гледах някви снимки че е с моднат ТС9

 

ще я видим ние тая работа хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Колко ампа си сменил през кариерата си (за да знаеш разликата между тях)  Щото от форума знам, че основно на ПЦ работиш  Изведнъж взе много да разбираш от АМПи и преампи и т.н. Това всъщност е похвално

2. На колко други китари, освен РГ на Ибанец си свирил за да знаеш разликата между тях и това което предлагат като звук

3. Колко часа работа - репетиции, концерти - ОБЩО (през целия си живот  имаш с банда

 

:rolleyes: нека си говорим с факти :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Митак, ти съвсем взе да са гевезиш тука. Това, че други хора не мислят като теб (не визирам само себе си), не е лошо. Даже напротив. Хубаво е.

Но да ме упрекваш дали разбирам или не без да знаеш сам отговора на този въпрос е по-скоро лапешко, отколкото сериозно. :)

Отговори си сам на няколко въпроса (аз не искам да знам отговора)

 

1. Колко ампа си сменил през кариерата си (за да знаеш разликата между тях) :) Щото от форума знам, че основно на ПЦ работиш :) Изведнъж взе много да разбираш от АМПи и преампи и т.н. Това всъщност е похвално :)

2. На колко други китари, освен РГ на Ибанец си свирил за да знаеш разликата между тях и това което предлагат като звук :)

3. Колко часа работа - репетиции, концерти - ОБЩО (през целия си живот :) имаш с банда :)

 

След като си отговориш на тия въпроси и си сигурен за отговора, се върни и пак прочети по-горните постове - не само моите, а и на други от форума. Все пак нали истината търсим.

Не да се набираме тук един на друг.

Пак ти казвам, нямам никакви лоши чувства по темата - младо момче си, и талантливо, но мислиш ли наистина че знаеп всичко?! По реакцията ти - до там ме навежда мисълта. Ако си научил всичко - се извинявам, че изобщо се обаждам тук...

виж мнго на дълбоко го приемаш!

Не съм искал да казвам ко йразбира и кой не...

 

Цял живот свиря на имитации....

и нямам ама никаква притенция че разбирам...

Който ме познава поне малко знае

че винаги питам за звука и се уча и до ден днешен....

Ампа ми е подарък така или иначе щях да продължавам да си свиря с vst-та...

затова не се дразни няма значение кой с какво и как

 

мен ми харесва макар не на 100% този амп... за мен е по важно да знам как да си направя звук а не с какво.

 

 

с уважение към по старите 29 годишния

Димитър

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след години ше съм там където ти ще прочетеш че съм

 

 

Къде, Къде...? В "Авторса музика" - "едно ново демо :) "

или там някаде!

Съжелявам пич, но както умееш да се радваш да комплименти, така и трябва да можеш да приемаш критика и да гледаш реално на нещата!

Нали се сещаш че 2-ри Vai няма да има, както и че инвенционалните китаристи нещо напоследак не са много на мода :) освен в форуми като този! :)

think...think...

:think: :wall:

Това изчерпва всичко по темата!

И аз нямам какво да добавя, щото като кажем нещо - това веднага значи "ЧЕ НИ Е ЯТ" :)

Което е малко детиснко, щото ако исках Легаси, още утре щях да го имам, и щяха на крака даже да ми го донесат... Ами нали съм тъп, я по-хубо да млъквам... И ти да мълчиш с мен @Хендерсън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след години ше съм там където ти ще прочетеш че съм

 

 

Къде, Къде...? В "Авторса музика" - "едно ново демо :) "

или там някаде!

Съжелявам пич, но както умееш да се радваш да комплименти, така и трябва да можеш да приемаш критика и да гледаш реално на нещата!

Нали се сещаш че 2-ри Vai няма да има, както и че инвенционалните китаристи нещо напоследак не са много на мода :) освен в форуми като този! :)

think...think...

:think: :wall:

и аз съжалявам...но все пак е добре че може да чуя и подобни мнения:)

честно казано не ме интерисува на кой приличам

и ли по тчно се мъча.

 

свиря за удоволствие а не за пари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Визиодан и Хендерсън закопахте ме !

повече нема да се вра между шамарите! :hello:

 

Мир на земята.

 

 

 

 

п.с

замианвам да пи кафе с жена ми че

тука ми отрезвихте главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.