Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой иска ли...


Recommended Posts

Анди Тимънс е ИЗРОД-страшно навътре е и в кънтри-то и джаз-а.За мен е определено в топ5 екпресивни рок китаристи-старшен тон,супер фразиране,страхотни линий и техника.

И на мен ми е в топ 5 на китаристите овъролл!!! Перфектен е дюдера и е страшно разнообразен в стилово отношение. Всичките му албуми са яки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

имам на Анди всичко ама ...като почнете да се изхвърляте напраоо..:)

 

Оня бил зле другия по добре...а третия ги разбил xoxoxo

Като знаете кое е по добре одете вие на G3 2055 year ;):greenball:

И незнам как може да сравниш Вай с Анди

:) баси тъпотията

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се казва песента от example #1?

бааааааааааааааааааааааааааааа той е най-добрия за мен а стила най-много ме радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата в урока са страхотни, обаче за образователната цел на това видео - ами честно казано по-скоро липсва, в смисъл аз не бих го нарекъл урок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не са уроци, взимат един добър китарист и той почва да се прави на гъзар пред камерата...

Това не е съвсем вярно, защото съм изгледал достатъчно видео уроци, които наистина са си уроци и са полезни, като например тези на Paul Gilbert, Vinnie Moore, Tony MacAlpine, Richie Kotzen, Reb Beach, Scott Henderson...няма нужда да ги изброявам всичките. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Понастоящем сайта отдето можете да го дръпнете него и още няколко други урока е http://vlex.be... Уви мястото ми е само 2 гб та трябва да мисля ако искамд а качвам допълнително как да струвам :rolleyes:

 

Но за ся се кефете и теглете:blink:

 

Айде со здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Драги съфорумци,

 

Имам възможност да накачуля още доста уроци на сайта, уви съществува спънката че ще ги кача на локалката на дата.бг и не съм сигурен въпреки че ми дава реален трансфер протокол юрл дали ще могат всички да ги теглят... Казвайте как да процедирам :) Има ли смисъл или да не си губя времето след като може и да не г гледате, което ме подсеща да кача нещо и после да кажете видяли листе го :)

 

 

Това нещо е:

 

Guitar Lesson - Blues Saraceno - Hot Licks - 3 - Tapping

 

Oчаквам отзиви и съвети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.