Jump to content
Българският форум за музиканти

Fenix - Enigma (chill Out)


Recommended Posts

:) Oля!

 

Това е една идейка дето отиде към чил аут. Всъщност оттам и си тръгна. Барабани и бас са примитивни, защото не съм много по тях. Ако на някой му хареса и би поискал да запише некое и друго басче или да измисли барабани, нема му се разсърдя. Иначе критики давайте всякакви, пък аз дали ще ги приема, си е моя работа ;)

Aма треа малко да се понауча с барабанките да се връзват поне...

 

Китара - Ревавле

Бас - Cakewalk :P

Барабани - ЕЗ Дръммър Латин

Всичко останало - Nexus

 

 

Fenix - Enigma

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Супер е! По едно време си помислих, че няма да има китара....а тя дойде към края :P

Интересен тон. Прилича ми на Сантана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Радвам се, че ти допада :)

 

Все пак и трябва малко разнообразие мисля, особено в ритъм секцията.

Тона тръгна от един твой пресет ;), че това ми е първия запис с ревалвето2 и още не съм почнал да си правя сам - Dimi Hi Gain или BlackBird Solo, след което го понаправих така, че повече да ми пасне, а и да се върже със идеята. Не съм гонил Сантана или някой, всъщност, себе си търсех... :)

Предполагам китарата ми просто е с по-нисък аутпут от тази с която си го правил, защото просто ми звучеше сякаш не му стига гейн, та май бутнах едно Котенце или нещо такова :slap:

 

абе, фън да има :)

 

10х!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му хареса и би поискал да запише некое и друго басче или да измисли барабани, нема му се разсърдя.

 

Ако искаш драсни ми едно ЛС Интересна идея допада ми.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Baby Thomas

 

е то не мое само жица :D, изчакай да намеря вокал, да чуеш реге кавъра ми на Хотел Калифорния :thumbs_up:

 

AFTER-THE-RAIN

навит!

ще ти пиша малко по-късно

 

 

 

 

10х за отделеното време :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.