Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по баскитара


Vlad

Recommended Posts

Брейййй, готаме запиши някое видео че много ще ми е интересно да видя български виртуоз от такъв ранг :virtuoz: :дупещосечовече:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за някъде:Dи аз не знам;)с мил4о левиев не съм свирил и не искам и да свиря.той освен да пие друго не може....

Тука май леко се изхвърли,а?:) Първо виж Милчо с кой е свирил и какво е правил и тогава се изкажи,поне да си подготвен :cheers:

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за някъде:cheers:и аз не знам:)с мил4о левиев не съм свирил и не искам и да свиря.той освен да пие друго не може....

Ами наздраве, пич! Ако пияниците свирят така, ставам пиянде!:--)Но пианото май е инструмент, а не състояние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то стана далечен офтопик ама предполагам, че Влад няма нищо против.

и специално за ГОТАМ - част от житието на един чичко дето само може да пие:

 

"Милчо Левиев работи с групите на Били Кобъм, Уили Бобо и Аирто Морейра; акомпанира на Кармен Макрей, Майкъл Френкс, Флора Пюрим и Еди Джеферсън. През 1980 осъществява паметно турне с алт-саксофониста Арт Пепър. Номиниран е за “Грамми” за аранжимент на “Confirmation” на “Манхатън трансфър” през 1981, а само две години по-късно има участие отново като аранжор в същата награда, присъдена на Ал Джероу за “Blue Rondo A La Turk”. Сформираният от Милчо квартет “Фрий Флайт” е обявен за комбо на 1982 от вестник “Лос Анджелис Таймс”. Следват солови албуми и съвместни проекти с двама от най-добрите съвременни басисти – Дейв Холанд и Чарли Хейдън" - цитат от milcholeviev.net

 

а на теб пожелавам два пъти повече успехи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво сте го нападнали... Ми човекът е трезвеник и,освен това, има пълното право да не аресва дори безспорния музикален бу/тилко/дител М.Левиев.

Чш, нема се косите.

:-(

Сичко ОФ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.