Jump to content
Българският форум за музиканти

Новият ми бас!


fluxa

Recommended Posts

Здрасти,компанията,

Искам да ви се похваля с новата си придобивка.Малко даже закаснявам с този пост ама имах малко ангажименти извън стаята с компютъра!

Та...бас-чето е правено от български майстор - zvetano, и е перфектно!Tялото е сандвич технология и е от 3 пласта- горе и долу ясен посредата орех.С електроника и адаптoри J set na EMG!Има и една газариика...има свето-диоди по всичките точки по грифа!

Работата за мен е перфектна,но сами можете да погледнете и прецените от снимките!

Майсторът се подвизава във форума ни под името Zvetano!!!

Благодаря,zvetano!

 

Снимки можете да видите ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда баса! Честит да ти е!

Браво и на майстора - чудесна работа! Приятни форми, изпипани в детайл; перфектен лак (много приятен цвят); хардуера пасва много добре на този инструмент.

Остава само да се похвалиш и как звучи, примерно с някой семпъл, ако имаш възможност да запишеш.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красота !!!!

 

... аз много взех да се замислям дали следващият ми да е ESP F-405 както съм планувал или да си поръчам custom. Ако се реша за custom непременно ще се чуя и с Zvetano

 

с кеф да го спукаш от опъване на жиците тоя бас <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, прекрасна изработка:blush:

 

С удоволствие да свириш на него...

 

 

А за Зветано - не случайно Иво от ТЕ свири и с негови тояги....

 

БРАВОС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

невероятен е. със здраве да си го ползваш , и ви пожелавам да имате повечко поръчки и да си изкарвате добри пари с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама цвета на баса супер се вързва с цвета на ризата ти, дори и с този на стената зад тебе ... предполагам зеленият цвят ти е любим цвят :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.