Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer


Feuermeister

Recommended Posts

Здравейте! Мисля да си вземем тази китара: http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=1759

Има си всичко което на мен ми трябва но мисля че става само с USB кабел към компютър... дали не става и за кубето? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така, както си мисля - не става. Китарката си има вграден аналогово-цифров преобразувател с USB интерфейс. Ако намериш кубе с USB порт, тогава ти си човекът. ;) Иначе ше си жулиш с Guitar Combos. ;)

Редактирано от Rammkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:no: за кубе с USB не съм чувал, дано и да не правят скоро :ban:

сигурно има и аналогов изход, но най добре сравни цената с бехринджар китарата без усб и сам предцени струва ли си

 

ще се въздържа да пиша пак подробно (понеже съм мързелив) - потърси имаше няколко страници тема за тая китара, а за бехгригрер подобията на китари също има много теми

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, става.

 

В Разград, по неофициална информация, е първата такава китара на Берингер. :no: Обаче е страт модела, а не тоя.

 

Има както USB, така и аналогов изход, което ще рече, че можеш да си свириш по стандартния начин - кабел кубе. :lol: Ако не се лъжа даже има и изход за слушалки директно на китарата... ама може и да ви лъжа. (по спомени карам)

 

Китарата върви заедно с диск, на който има драйвъри и trial версия (май 30 дневна) на 3 кубета (софтуерни) на NI (същата фирма, която разработва и Guitar Rig). След изтичането на trial-a имаш ключ, с който можеш да си поръчаш само едно от трите кубета... Въпреки, че Guitar Rig се намира лесно, както и другите програми, но тва е друга тема.

 

Един два пъти съм я хващал китарата само... не ме кефи нещо. (за страт модела става дума). Вече автора си решава дали си заслужава или не. :ban:

 

А, и само забравих да добавя нещо.

Казаха ми, че при всяка преинсталация на windows трябва на ново да се слагат драйвърите за китарата. (Както всеки един друг драйвър де..). Обаче операцията е от типа 'ръг бъзък' - вкарай китарата-изкарай китарата, за да се инсталират правилно драйвърите и да си направи тестовете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.