Jump to content
Българският форум за музиканти

Търси се текстописец за хип-хоп


Recommended Posts

Здравейте!

Търси се текстописец за стилът хип-хоп. Аз пиша музиката и ми се ще да се направи социален рап, различен от правеният досега в БГ. Писнало ми е)а и не само на мен) да слушам. че еди си кой е велик а аз сам смотан, или той карал "С"класа а аз лада.......

Искам да има много смисъл и идея в текста.

 

Вероятно сега ще се зачудите: "Къде е далаверата"?

Ми далавера няма. Ако пишете хубави текстове и се намери и добър изпълнител, след като се направят записите, след това може да се направи сайт, от който да се свалят и така нататък. Ако имате текстове и на английски също може да се измисли нещо, евентуално да се изкара и някой лев от това, но има време за това!

 

Изпращайте свои текстове на ЛС или на:

  • aarab@mail.bg
  • t_s_@abv.bg

или в Скайп:

  • aarab.hris
  • djteo

Пожелавам успех на всички, с надеждата да осъществя и този проект!!!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пишещия текстовете и изпълнителят е редно да са 1 и същи човек, защото в хип-хопа всеки си има своя си стил на рапиране, съответно римуване и т.н.; също не съм съгласен с идеята, че социалния рап не експлоатира темите за колите, кой колко е велик и т.н.; предполагам, че за да намериш твоя човек, ще е добре все пак да пуснеш малко от музиката, която си направил досега :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Гоустрайтъри се ползват в лейбълите,където се вадят реални пари.В БГ се пишат по достойнство нема значка дали ше са добри....

 

А иначе пусни нещо да чуем,като музика...то после записа на вокалите,мастера,обработката струват пара....

Редактирано от deep_kickz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

До сега не съм срещал подобно търсене...по принцип рапърите си редят текста и после търсят някой за музиката!

Явно ти си различен...това е хубаво все пак! Важно е да си различен в музиката...дано си намериш текстописец...мисля, че няма да ти е трудно!?!

И продължавай!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Здравейте!

Търси се текстописец за стилът хип-хоп. Аз пиша музиката и ми се ще да се направи социален рап, различен от правеният досега в БГ. Писнало ми е)а и не само на мен) да слушам. че еди си кой е велик а аз сам смотан, или той карал "С"класа а аз лада.......

Искам да има много смисъл и идея в текста.

 

Вероятно сега ще се зачудите: "Къде е далаверата"?

Ми далавера няма. Ако пишете хубави текстове и се намери и добър изпълнител, след като се направят записите, след това може да се направи сайт, от който да се свалят и така нататък. Ако имате текстове и на английски също може да се измисли нещо, евентуално да се изкара и някой лев от това, но има време за това!

 

Изпращайте свои текстове на ЛС или на:

  • aarab@mail.bg
  • t_s_@abv.bg

или в Скайп:

  • aarab.hris
  • djteo

Пожелавам успех на всички, с надеждата да осъществя и този проект!!!

:rolleyes:

 

 

глей брат, аз пиша текстове на тия теми

1.За друг изпълнител- коства пари в зависимост къв текст ти трябва( обем и т.н.)

2. За да изпълня нещо мое на твой биит си е фрии зависи от пак от биита и концепцията

С две думи ако те интересува ш с разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.