Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос


sasog

Recommended Posts

Абе хора,

като бях в Технополис да видя китарите там ми рекоха , че Squier Showmaster вече не се произвежда.Та ми се ще да знам дали това е вярно или информацията на продавача е била грешна(надявам се).Ще съм ви благодарен ако ми отговорите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ми радвай се,големи дъски са,по добре си вземи някакъв обикновен ;)

що бе аз много съм доволен от шоумастера

ей ма на как си свиря тук снего и хич даже не си и помслям за друга китара :)

Редактирано от bony
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ...уууу много са гадни едни такива верни по целия гриф, флоида не разтроива ....ебати тва флоид ли е, аз за кво съм си го купил ако няма да ми разтроива китарата... много зле добре че ги спряха. А този от клипчето некав странен поне аз не съм виждал, но маладеца кадето свири ми сцепи главата.

 

По темата, много ми е непонятно как са ги спрели, това е единствената металска китара на скуаер. То верно че от метали пари да правиш...опазил бог ама по света има пазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ще си позволя да вметна няколко забележки относно казаното:

1. че е верна по целия гриф не е постижение, по-скоро необходимост, така че това не е признак на качество

2. че флойда не се разстройва е верно сигурно в първите година-две, после става по-кофти (не че тоя модел е зле, сравнително всички лицензирани освен Schaller, Gotoh и Edge имат такива признаци)

3. от метали пари се прават, и то много - само поглеждаш ESP/LTD и ти става ясно за кво иде реч

 

а иначе че са го спряли е разбира се кофти, след като има почитатели. според мен обаче бързо ще се намери достоен заместител - където има търсене има и предлагане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са кофти ама още мога да си намеря шоумастър втора ръка.иначе съм се оринтирал към Jackson RR3 или RR4.Слушам мненията ви хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.