Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте синтезатор до 1500 лв


Banchev

Recommended Posts

Цената може да е +- 300 лева,

 

Трябва ми тежка клавиатура, като истинско пиано, в никакъв случай не искам

нещо, което би ми напомнило за PSR-300 серията на Yamaha. :thumbs_up:

Трябва ми за вкъщи, ще си го включа и към компютъра. Сега имам PSR-300, но първо

не ми стигат октавите, второ динамиката му е зле според мене.

 

YAMAHA DGX 620 ми хвана окото, ако някой има опит, моля да сподели

струва ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....ReSort=priceasc

 

Аз съм фен на Корг и препоръчвам Тритона, НО и Алесиса не е лош. За тези пари толкова...

 

Иначе Фантом или Мотиф са много нагоре...

 

УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип цената може да скочи и до 2000 лв в краен случай. Обаче как става поръчването в тези чуждестранни сайтове, веднъж пробвахме в Ebay и после след един месец върнаха съобщение, че с България не работели.

 

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....umpTo=OfferList

 

а този синтезатор Alesis, интересува ме "Акустичното" му пиано добре ли ще е, сравнимо ли е с YAMAHA DGX 620 или е по-добро?

 

Ako ще купувам за 2000 лв да предпочета ли Тритон вместо Алесис.

Alesis-а много ми хареса, наистина ли мога да го купя от този сайт на цена под 2000 лв. Много съм благодарен, и ще бъда още по благодарен :)

 

Досега съм си свирил в къщи с PSR-a300 и NI-AcousticGrand след като изкарах една година и вече мога кажи речи да свиря нещо, а и сестра ми се зариби, желая нещо, което ще е актуално поне 5-6 години. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, този Алесис е ТОЛКОВА ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!! Тритонът е 100 пъти по-добър (макар че не съм фен на КОРГ). За толкова малко пари - само Тритон ЛЕ на старо... Това е единственото по-добро... Или нещо пак на старо, или пък супер намалено в някой германски (примерно) сайт... Та така... Това е! А най-добре

Ямаха МО8 пак на старо - ако някой я дава за 2000... Но в България такава оферта надали ще се намери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, този Алесис е ТОЛКОВА ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!! Тритонът е 100 пъти по-добър (макар че не съм фен на КОРГ). За толкова малко пари - само Тритон ЛЕ на старо... Това е единственото по-добро... Или нещо пак на старо, или пък супер намалено в някой германски (примерно) сайт... Та така... Това е! А най-добре

Ямаха МО8 пак на старо - ако някой я дава за 2000... Но в България такава оферта надали ще се намери...

 

Жалко, така ми хареса за цената, че се надявах да звучи добре.

 

DGX+620 ?

 

Става ли поръчването от германия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, този Алесис е ТОЛКОВА ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!! Тритонът е 100 пъти по-добър (макар че не съм фен на КОРГ). За толкова малко пари - само Тритон ЛЕ на старо... Това е единственото по-добро... Или нещо пак на старо, или пък супер намалено в някой германски (примерно) сайт... Та така... Това е! А най-добре

Ямаха МО8 пак на старо - ако някой я дава за 2000... Но в България такава оферта надали ще се намери...

 

Жалко, така ми хареса за цената, че се надявах да звучи добре.

 

DGX+620 ?

 

Става ли поръчването от германия?

 

Моят МОтиф XS7 е от Германия. Обаче ми го докара познат!!! А по-късно поръчах през ТОМАН куфар за него, платих с кредитна карта и пристигна след 1 месец. DGX не са професионални синтезатори, това е един вид домашен синтезатор, орязан е откъм всичко. Става само за полупрофесионална, любителска, аматьорска работа. Нов професионален за тези пари почти не можеш да вземеш. Най се доближават Roland Juno-G, Yamaha MO6-8, KORG TRITON LE... Не взимай Алесис - ще съжаляваш!!!! Чуй му само смешните дема!!! Аз моя МОТИФ го купих само от дема по интернет, нямаше как да го "пипна", обаче изобщо не съжалявам... Другия, по-малкия ММ6 го видях в Ямаха и го купих от там... На него вече посвирих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам DGX520. Разликата с 620 е само в клавиатурата. За домашни купони и детето да се учи на него става. Не е за пренасяне, тежи и е огромен. Като звук и възможности - слаб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.