Jump to content
Българският форум за музиканти

здрасти и от мен


Recommended Posts

Здрасти на всички .Аз съм вероника от Пловдив на 15 . Слушам емокор метълкор скреамо хардкор падам си по стара музика (FRANK ZAPPA , ALICE COOPER ....),обичам да чета книги предимно Стивън Кинг любими негови книги са ми ,,мизари ,,и ,,тъмната полоина,, мразя фантастични филми и шоколад .обичам психо трилари и бира с кола . не пуша мисля че е глупаво да си съсипваш живота обичам да пиша кратки разкази ,гледам анимета ,не мога да пиша стихове не ми се отдава пея от доста малка ,свиря на пично но сега много не се занимавам ,свиря от 4месеца и на китара ( не точно свиря щото аз едвам звук издавам но карай) пея предимно неща които ми харесват единственото нещо което бих пяла даже и да не ми харесва е джас ,блус и слинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале какво... скоростно представяне. Толкова информация на толкова малко място.

 

Добре дошла, дано ти е забавно, макар че малко хора тук слушат емо и хардкор (аз с умиление си ги спомням от когато бях на твоята възраст, виж как дедовски говоря :) )

 

Само тренирай и малко правопис и...

 

Пожелавам ти ползотворно и приятно пребиваване при нас :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря надявам се да си прекарвам приятно а за правописа ще го оправя просто пиша бързо и не се сещам за запетаи и разни др работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти и от мен ! не почитам много Емота , но щтом казваш :) Пламен се казвам приятно ми е ! пожелавам ти весели мигове в Форума :greenball::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен!

 

Запознай се със секциите на форума и си добре дошла да прочетеш каквото инфо ти потрябва. Ако няма такова - питай :) Ако не ти отговорят, не ги псувай, а питай Чичо Гуугъл.

 

П.П. И аз не съм фен на ЕМО идеологията. Тя е леко суицидна, което не ми се нрави особено много... ЕМО(Емоционално Малтретиран Обект)... Живей щастливо и пиши името си с главна буква :)

 

Поздрави от един проЗ басиЗ от едно по-старо поколение с други разбирания за живота!

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти си прав различни поколения сме и чесно да си кажа никаде другаде в друг форум не са ме посрещали така добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ни разбирай погрешно. Радваме се на всеки нов член на форума ни, независимо от годините му и какви идеи има, стига те да не пречат на обществото тук. Наистина си добре дошла при нас :(

 

:)

 

П.П. Твоята халба е пълна с боровинков сок, защото нямаш още 18... Аз мога да си позволя да вдигна наздравица с една тъмна Старопрамен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

падам си по стара музика (FRANK ZAPPA , ALICE COOPER ....),
Това е страхотон Си Ви за млад човек. Радвам се.

 

А кво е

слинг
?

Добре дошла; пусни някой разказ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee sa6tiat, много ясно - слинг е нещо различно от джас ;)

 

а на теб, amidala - добре дошла във форумчето! давай с китарата нататък и шумовете лека-полека ще се превърнат в звуци...

 

:D:):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях така в началото-с неясни тонове, но постепенно звукът се изчисти!Сега малко ме мързи да свиря :D , трябва да се упражнявам в-у тези неща-отново! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брехх - всестранно развита личност - пиано, китара, пееш, книги четеш (малко хора се занимават вече с тва)

 

 

Само де не те развали тва ЕМО че ......

 

Не че има нещто лошо ама просто не ви разбирам вас емотата ??? - тва си е мой проблем !

А и станехте вече толкова много в Пловдив че не ви разпознавам :wub:

 

То тва да бъдеш емо май се превърна в мода а ?

 

Като моя съгражданка те съветвам да не се захващаш със свирене на някви кор простащини (като изключем grind :whistle: )

 

 

 

Все едно - прави тва дет ти харесва. Пр. прекарванв фъф форумъ :)

 

 

П.П. Къде учишшшш :ph34r: позната си ми от някъде май ..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

със всичко съм съгласна само с едно не съм аз не съм позьорка емо съм много преди да се появи тъпата мода и май не сте забелязали че вече изчезва сега е модерно да си фешън или сийн и кво като сме много в плд то повечето са тъпи фейкове а сега уча в благоев

Редактирано от amidala
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погрешно си не разбрала - не съм казал че си няква поза - не те познавам

 

 

На мен даже си ми симпатична...

 

 

..... Повечето емота ме отвращават

 

 

Иначе ако имаш намерение да свиришшш кор ( било емо или нещо друго )

 

трябва да знаеш че нищо не свириш реално погледнато

 

насочила си се кум джаз гледам ..

 

.. супер много добре учи джаз има много добри партии (само дет търде сложни :whistle: )

 

И пак казвам ти си решажаш ...

 

 

Не искам да ти се бъркам :ph34r:

 

Късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички .Аз съм вероника от Пловдив на 15 . Слушам емокор метълкор скреамо хардкор падам си по стара музика (FRANK ZAPPA , ALICE COOPER ....),обичам да чета книги предимно Стивън Кинг любими негови книги са ми ,,мизари ,,и ,,тъмната полоина,, мразя фантастични филми и шоколад .обичам психо трилари и бира с кола . не пуша мисля че е глупаво да си съсипваш живота обичам да пиша кратки разкази ,гледам анимета ,не мога да пиша стихове не ми се отдава пея от доста малка ,свиря на пично но сега много не се занимавам ,свиря от 4месеца и на китара ( не точно свиря щото аз едвам звук издавам но карай) пея предимно неща които ми харесват единственото нещо което бих пяла даже и да не ми харесва е джас ,блус и слинг

Кратко и ясно. 'Се едно не е жена и 'се едно не е на 15.

Така се прави. Е здрасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.