Jump to content
Българският форум за музиканти

писна ми искам да я купя Wevelab


Gatzo

Recommended Posts

Здравейте-конкретен въпрос на уморен човек.От къде да си купя диск, както на времето имаше на "Славейков" не коментирам легалността им-то е ясно, да си купя програмата WevLab а и други с барабани и бас да ги набутам в компа, та белкем стане нещо. Писна ми от демо версии и като не знам торенти/ явно не съм в играта/ ще купувам, какво да правя. Ни миди се включва-ни нищо-забива, бъгва-кошмар.

Помагайте моля.Искам простичко нещо -да вкарам барабани, бас и да си запиша китарата и гласа.Ега ти работата-две висши образования имам а тия музикални програми ме смачкаха.

Раздразнен, уморен и скапан от конкретно днес тежкия ден-поне двама душа са живи благодарение на мен-не се фукам, просто ми горчи.. Sorry

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има две три теми отдоло който ще ти свършат работа тук а за китарите има още много теми. Вече за свалянето на торенти, то е отделен въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гацо жокер не ти требе :-)

Само време да има човек , тъй като простичките работи отнемат най-много време .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе беснея за следното. Имам Миди Берингир UMX25 и не мога да го подкарам у нас. Едната програма не се отваря. на друг комп в службата се отвори екрана, явиха се копчетата и пр. ама тук не мога да носа клавир-!!!. Къде ми забива в къщи не е ясно, правя все едни и същи действия.Драйвери на твърдия диск,инсталации и пр. Дали в къщи не се бие с Cubase LE4, дето я сложих не знам. А я сложих защото ми е официална дадена с миксера Алфа на Лексикон.Като никога всичко е легално и диска на Кубейса и на Берингера.Кошмар. Някой да помага у нас-ти знаеш, че се отблагодадявам. Ама някой който знае за Миди клавирите доста и да го ръгне и да тръгне това чудо, че само прах събира 1 месец.

 

Гацо жокер не ти требе :-)

Само време да има човек , тъй като простичките работи отнемат най-много време .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да не се тормозиш щото в крайна сметка няма как да не стане . Така е понякога нещата изглеждат доста сложни и объркани , но не е така . Просто трябва да намериш софтуер който ти допада и някой да ти го поразясни в основни линий . Аз сега съм седнал да се боря с Кю бейс и ми е страшна мъка , но....след три -четери дни ще и схвана основните неща . Накупил си си хубави неща - саунд карта , миди клавиатура имаш и лицензирани програми , така че само въпрос на време е всичко да си дойде на място . Цъкни на скайпа , ела на гости , ще почерпя и ще драснеме набързо едно демо :-) Пък току виж се прояснило .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не ме кани, че ще дойда и ти знаеш как- с по една бутилка в ръка, в лява водка в дясна ракия, салама в джоба.

Ще държим връзка. :metalist:

 

 

Идеята е да не се тормозиш щото в крайна сметка няма как да не стане . Така е понякога нещата изглеждат доста сложни и объркани , но не е така . Просто трябва да намериш софтуер който ти допада и някой да ти го поразясни в основни линий . Аз сега съм седнал да се боря с Кю бейс и ми е страшна мъка , но....след три -четери дни ще и схвана основните неща . Накупил си си хубави неща - саунд карта , миди клавиатура имаш и лицензирани програми , така че само въпрос на време е всичко да си дойде на място . Цъкни на скайпа , ела на гости , ще почерпя и ще драснеме набързо едно демо :-) Пък току виж се прояснило .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.