Jump to content
Българският форум за музиканти

Peavey Valve King 112 Or Laney Vc15-110


dragol

Recommended Posts

Здравейте!Голяма дилема :) .Знаете ли предлагат ли се някаде в София за да посвиря и да си избера едно то двете?По семпли в интернет и двете ми харесват...Благодаря ви за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то човека пита къде може да ги пробва не кое да си вземе... за Laney знам че ги има в РФ а Пииви май пак там имаха 1-2 модела но това ми е информация от 2-3 месеца. Но за Laney съм сигурен че ще има повечко модели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Peavey имаше преди в Динакорд... вече май не внасят... иначе на http://www.visiarts.net/catalog/ съм виждал волвкинг. Laney в Р. Ф. (ръ точка фъ точка) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Реших да вметна едно питане в тази темичка набързо вместо да пускам нова, че и без това китарната част на форума е претоварена...

 

@dragol

Успя ли да тестваш нещо? Имаш ли впечатления?

 

Молбата ми е ако някой има реални впечатления за Laney VC15 да сподели - от известно време и аз се чудя за това комбо.

 

Според мен като изключим 10'' говорител останалите му възможности са доста прилични.

Конкретно ми харесва това, че е 15W и ще може да се свири на него вкъщи дори когато е поусилено повечко и ще може да се чувстват по-яко лампите.

ValveKing-a също е як, но с тия 50W вкъщи трябва да се свири усилено на 2-3 макс иначе ще падат мазилки ми се струва... :lol:

 

п.с. то не че и 15W лампов не е много за усилване на мах вкъщи, ама все пак е далеч от 50W... ;)

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно ми харесва това, че е 15W и ще може да се свири на него вкъщи дори когато е поусилено повечко и ще може да се чувстват по-яко лампите.

 

ебаси ти с 15вата ше смъкнеш тапетите на съседите

 

аз свиря вкъщи с 5вата с една крайна лампа и ако го усиля да криви крайното сериозно ми се надува главата, а и не само моята - не подценявай ватовете на ламбите :greenball:

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 15 вата и 10 инча не може да се свири в банда с барабанист.

 

Така, че избора е 50 ватовия , пък ако ти е силен за у вас - купуваш си един пауър атенюатор и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.