Jump to content
Българският форум за музиканти

Адаптри Wilkinson


keeper

Recommended Posts

въпрос на гледна точка , мен не ме кефят , някои друг ще ти каже че го кефят .А относно дали са читави може и така да се каже - читави са !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stratevcaster2, кои продукти на wilkinson визираш под "не ме кефят" ,кои си чувал и защо не те кефят?

 

ако нямаш нещо конкретно да кажеш, по-добре не пиши колкото да "има нещо".

 

по темата :

 

WMSHN.jpg

 

 

цената на това е 53 лева.

 

 

WMSHN Neck – £19.99 WMSHB Bridge – £19.99

 

Available in black only, these full size humbucking pickups are passive, ceramic magnet units, designed for neck and bridge position placement. They feature individually adjustable polepieces for balanced and accurate string response.

 

тази серия на vintage ги ползва.

Редактирано от PRIMO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема. Някой може ли да каже нещо за синглите понеже след изпитите съм се наточил да си сменям адаптерите на squier-a. Искам да запазя сингъл звученето, нещо от типа на Гилмор и Клептън. Дали тези адаптери биха ме доближили поне малко до тази идея?

 

Поздрави Момчил :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, кво ще стане, ако се менкат местата им?

Чак пък толкова различни характеристики имат нек и бридж адапторята?

Въй...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам нищо няма да стане - на страт оригиналните 6к са и 3те еднакви, дори ако имаш 3 съвсем еднакви може да си направиш "среден" като обърнеш алнико магнитите и смениш жиците :thumbup:

 

обикновено "бридж" адаптерите са по-мощни, защото там трептенията на струните са по малко и ако са с мощността на нека звучат тънко и слабо спрямо същия на нек - пример пак страта

 

аз съм навит да пробвам по-нататък един бридж за джаз бас - гледам май ползват алнико магнити в повечето си адаптери - ако са навити добре няма причина да нямат "истинския" звук - лятото взех хъмбъкер jhs и беше стегнато навит и парафиниран което е доста добре за парите си

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвал съм само сингълите и не ми харесва тона затова не ми се рискува да взимам евтиното при положение че няма да ми се хареса ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.