Jump to content
Българският форум за музиканти

Bobby Zasheff - Time To Go


BlueZone

Recommended Posts

Началото ми пълни душата - страхотно! Много много просто :thumbs_up:

 

Нататък не ми се връзва нещо с интродукцията, като влезне кантото с куплета.

След това на 0:57 прехода също, защото е като интродукцията хахаха :)

Според мен един тип кънтри втори глас (мъжки), ще му се отрази добре тоже, вкл. и на куплетите :P

 

Изцяло лични мнения и впечатления разбира се, които могат изцяло да се различават от авторската концепция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката пее много гот! Напомня ми на блендата на Alannah Miles...

Парчето звучи много добре! И е много хубаво според мен - аз принципно съм фен на авторството ти...

Барабаните са добре направени, но като звук не ми допадат нещо...

Същото се отнася и за вокала и по-точно за реверберацията

(стува ми се, че не е влязъл достатъчно добре в микса - от там и илюзията за плоскост на вокала, но не е така, защото мацката пее страхотно, но трябва да й се fit-не вокала в микса - с повечко реверб, компресия и EQ мисля. че ще стане)

bravoij0.gif

Китарите ти, както винаги, звучат много яко!

 

Мацката на места има неточности с интонирането - ще си трябва поправка на неточните места, за да стане по-добре

(може и Auto-Tune да помогне).

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката я цаних да го пее това парче, именно защото я чух как пее Alannah Miles ;)

 

BTW Auto-tune не харесвам особено. Когато наистина се налага корекция, ползвам Melodyne.

 

Естествено има още доста работа по тази песньовка. Все пак това пеене е малко или много примерно изпято и записано, а след това директно експортване без никаква обработка.

 

Като го презапишем, ще пусна финалния вариант.

 

Идеята за мъжкия кънтри глас никак не е лоша всъщност...ще се помисли по въпроса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Това парче отвсякъде ми влезе под кожата! :hysterical:

Мацката има разкошен глас! Личи си, че е записала набързо, но това няма значение, важна е идеята.

На мен пък не ми харесва идеята за 2-ри глас върху куплетите и то тип кънтри. :)

По-скоро 2-ри глас на втората час от втория куплет, за да има развитие, динамика, за да диша парчето. Но лично мое мнение е, че 2-рият глас трябва да е отново нейн и да е доста висок. Поне така ми звучи на мен, де. :)

 

П.П: Настина много прилича на Алана Майлс. Много поздрави на девойката, супер е! ;)

П.П.П: Китарите са много готини!

 

Айде, кога да чакаме албум? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък вокалите ми звучат грубичко ....липсва ми финес ,липсва ми фраза - ...хммммммммм

иначе не е лошо като музика определено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би, защото е записано като демо - информативно.

 

Абе, забелязала съм, че като се появи някой който може да пее или свири хубаво, все ще се намери кой да му намери кусур, дори и причината да не е генерална. А има некадърници, които постват тук редовно и за да има мир, всички се изказват "колко било яко" и т.н. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласът! Неочаквано някак, като се имат предвид предишните ти творения с вокалистки. А трябва да спомена, че по принцип много мразя кънтри звучене, но тук не ми се натрапва. Действай там, искам про версията :thumbs_up:

Редактирано от MadHatter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше ти дам сериен номер, да стане про :greenangel:

 

Като стане готова, ще я пусна...засега толкоз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.