Jump to content
Българският форум за музиканти

Венци Дреников


johniebgood

Recommended Posts

Надявам се, че като голям мъж може да понесеш критика.

Не смятам, че парчето е лошо ( ако не се лъжа, усещам Крис Риа влияние, което лично ми допада),

но не мисля, че това парче може да има претеция за направено от професинални музиканти.

 

Ще цитрам две мнения от темата "Колко от нас професионално се занимават с музика"

 

johniebgood

Здравейте,аз съм твърдо "А".

За разлика от повечето , съм минал през голямата авторска сцена и открих , че трудно се живее от авторска музика в БГ/за жалост не избираме къде да се родим/ , едната "слава" не храни ,а и всеки музикант иска да е пред хора и да е про , знаете ,че е така , за това сега свиря по феритата за добри пари и пак намирам време да се занимавам с това , което искам/музикално/ .

Ще ми се да дам няколко мнения по въпроси засегнати в тази тема :

-кръчмария - това зависи от нас самите , ако не искаме, няма да станем кръчмари,въпрос на манталитет е

-5000 EU , повярвайте , никой не взима толкова

-чалга , не я обвинявайте за всичко ,виновни сме ние - хората ,а тя е единствения ,истински шоубизнес в момента в БГ, колкото и да не ми се ще да го призная /търсене = предлагане + налети пари/

и моето -
Хей хора, не се засягайте лично.

Кольо просто си прави статистика.

Просто проценти, без значение какво точно стои зад тях.

 

Всъщност статистика - ок. А тя не казва всичко. Тя си е просто статистика...

Казва ли, дали всички ли които са А - са на нивото на Кольо?

Или пък Хилибили - може да е В, ама от Джимарата контеста, става ясно, че хич не лапа мухите.

И много други, дето сте писали В - пък сигурно сте по - качествени от някои, които си изкарват прехраната с музика. (не визирам никой конкретно)

 

 

Според мен, е добре да коригираш сам мнението за себе си.

Не се заяждам, просто споделям мнението си, като заклет меломан, в частност

силно залитнал в метъла ( поради, което може и да греша).

Ако греша, нека съфорумниците го кажат открито - Тони , не си прав.

Може да не съм прав, но си казвам мнението открито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много и хареса, но аз съм пристрастен - фен съм на Венци от години :huh:

(а и видях доста приятели, по-млади с 6-7 години на това видео)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че като голям мъж може да понесеш критика.

Не смятам, че парчето е лошо ( ако не се лъжа, усещам Крис Риа влияние, което лично ми допада),

но не мисля, че това парче може да има претеция за направено от професинални музиканти.

 

Ще цитрам две мнения от темата "Колко от нас професионално се занимават с музика"

 

johniebgood

Здравейте,аз съм твърдо "А".

За разлика от повечето , съм минал през голямата авторска сцена и открих , че трудно се живее от авторска музика в БГ/за жалост не избираме къде да се родим/ , едната "слава" не храни ,а и всеки музикант иска да е пред хора и да е про , знаете ,че е така , за това сега свиря по феритата за добри пари и пак намирам време да се занимавам с това , което искам/музикално/ .

Ще ми се да дам няколко мнения по въпроси засегнати в тази тема :

-кръчмария - това зависи от нас самите , ако не искаме, няма да станем кръчмари,въпрос на манталитет е

-5000 EU , повярвайте , никой не взима толкова

-чалга , не я обвинявайте за всичко ,виновни сме ние - хората ,а тя е единствения ,истински шоубизнес в момента в БГ, колкото и да не ми се ще да го призная /търсене = предлагане + налети пари/

и моето -
Хей хора, не се засягайте лично.

Кольо просто си прави статистика.

Просто проценти, без значение какво точно стои зад тях.

 

Всъщност статистика - ок. А тя не казва всичко. Тя си е просто статистика...

Казва ли, дали всички ли които са А - са на нивото на Кольо?

Или пък Хилибили - може да е В, ама от Джимарата контеста, става ясно, че хич не лапа мухите.

И много други, дето сте писали В - пък сигурно сте по - качествени от някои, които си изкарват прехраната с музика. (не визирам никой конкретно)

Според мен, е добре да коригираш сам мнението за себе си.

Не се заяждам, просто споделям мнението си, като заклет меломан, в частност

силно залитнал в метъла ( поради, което може и да греша).

Ако греша, нека съфорумниците го кажат открито - Тони , не си прав.

Може да не съм прав, но си казвам мнението открито.

 

 

Здравей! Да ,голям мъж съм и приемам критика.Имам да кажа само 2 неща, (не за да се оправдавам,няма за какво,а и не съм свикнал ), но за да не останеш с грешно впечатление.

1.Ако не ти харесва парчето,чуй и другите и тогава си прави изводи - V.Drennikov

2.Ако е персонална критика,към мен,както ми се струва,ето ти повечето неща , в които съм участвал. Мисля,че не съм ЧАК ТОЛКОВА ЗЛЕ - клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.