Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с адаптери


Recommended Posts

Ситуацията е следната: Купих си стара китара за 20 лева и стария ми комп :hooray: и както се подразбира беше в окаяно състояние. Пребоядисах я, направих и пикгард, купих потенциометри, бутончета, копчета, екранирах я, абе всичко ток и жица, обаче адаптерите ми ги няма :greenangel:

Замервам ги с омметъра и няма верига. След като ги отворих видях че има поразкъсани намотки. Та мисълта ми е дали някъде могат да ми ги пренавият и заслужавали си? Китарката може би е Пълдин, но това мнение е спрямо това което съм виждал по сайта. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези адаптери дори и да си бяха наред пак са за смяна. Разгледай из форума има разни оферти за адаптери, или иди и си купи от РФ някакви адаптери - имаше май по 25 лева, които определено ще са по-добре от пълдинските :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Земи си един нов,най-тънкото е в муз. магазин на ул Преспа-български за 20 лв,или нещо 2 ръка от пазара във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Не го знаех този магазин на Преспа, но обезателно ще го проверя. Всичко хубаво за сега :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,Ники ме изпреварил,всъщност по-добре вземи от РФ единичен за 25 по-читав е,българските са двойни,като на кремоните едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията е следната: Купих си стара китара за 20 лева и стария ми комп :) и както се подразбира беше в окаяно състояние. Пребоядисах я, направих и пикгард, купих потенциометри, бутончета, копчета, екранирах я, абе всичко ток и жица, обаче адаптерите ми ги няма :icon_shithappens:

Замервам ги с омметъра и няма верига. След като ги отворих видях че има поразкъсани намотки. Та мисълта ми е дали някъде могат да ми ги пренавият и заслужавали си? Китарката може би е Пълдин, но това мнение е спрямо това което съм виждал по сайта. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.