Jump to content
Българският форум за музиканти

ПМ


Recommended Posts

Днес тук валя особенно депресивен дъжд,който записах и после насложих в това също някак депресивно(и аз не знам защо) парче

 

PMrain

 

Записах го спонтанно,свиренето би могло да е по на ниво,но беше моментно настроение.Надявам се да допадне на някого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра е , много добре се е получило . Ако на всеки дъжд пишеш по едно такова до края на месеца албума е готов :):thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че има хора по северните части на земята, които заради лошия климат изпадат в депресия

и посягат на живота си (думата за това беше нещо като "климатопатология")

Ти просто пиши песни, като е лошо времето :) и излизай повече на слънце, като имаш възможност!

Много хубав звук! bravoij0.gif

Дъжда, който се чува истински ли е или е семпъл?

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързам да спомена че ,парчето не е мое,а на Скофиилд.Просто споменатите метео условия ме подбудиха да го изсвиря в този му вид.Преди съм го свирил в секстет с три тръби,то си е нещо подобно в оригинал.Иначе си е дъждът си е съвсем истински(записах с два кондензаторни мика на терасата),но клъцнах само част от записа и направих луп.

 

Мерси на всички за слушането и коментарите.Най интересното за мен е ,че не мога да си обясня защо това парче ми звучи депресивно,при положение ,че е доста мажорно.И при вас ли е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ви удави в тая Швейцария ;) ако това е нужния компонент да се прави приятна музика - що не вали всеки ден? Много, много приятна музичка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много красиво

много хубав саунд

много добре изсвирено,направо си е на световно ниво,направо нямам думи

интересно че е на Скофийлд,а на мен най много ми напомни на Акустик Алхими

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колеги.Много се радвам че ви харесва.

 

Съжалявам ,нямам табулатури.Парчето е свирено по лиидшит и просто хармонизирам мелодията,няма никакъв определен арнжимент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.