Jump to content
Българският форум за музиканти

който е от софия


Guest kura

Recommended Posts

аре пичове от равното поле,кажете ми ако обичате-тарся си адаптери за ел.китара(комплект)ОБАЧЕ да са ка1ествени,не некои ''лайна'',а наистина да вьршат работа,и ако може някакви адреси,щото не знам много музикални магазини в софия. МЕРСИ предварително :) ........ а м.другото китарата ми е MAYSON по модел на IBANEZ(ноо яка китарка,но адаптерите и са изгьрмели :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-популярните варианти са Seymour Duncan, DiMarzio И EMG. Първите две марки можеш да ги намериш в магазина на xxxx - Княз Борис I, 117. За EMG - не знам да има свестен източник. В RF има и други адаптери - Fender например. Ходи и разгледай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-популярните варианти са Seymour Duncan, DiMarzio И EMG. Първите две марки можеш да ги намериш в магазина на xxxx - Княз Борис I, 117. За EMG - не знам да има свестен източник. В RF има и други адаптери - Fender например. Ходи и разгледай.

абе, ти нали бачкаш там бре, аре..... и рекламите <_<<_<:lol: . В интерес на истината тва е магазина, дето е добре да идеш :) Хубави нещица има и цените са си мн добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е реклами, не-реклами са верно си е, че в Райзинга има най-много избор на качествени адаптери от където и да е в България...Абе въобще вече си мяза на истински китарен магазин.... <_>

(въпреки прекаленото за мен количество Фендъри на квадратен метър хехе <_>

 

п.с. аз не бачкам там :lol: .....хм....което ми напомня, че трябва да намина за един суитч, който е малко вероятно да има ама знае ли човек...

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някакви ориентировачни ценички, че май и аз трябва да сменя поне един. По ефтинички, кат за наща фирма <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бачкам там, щото не се получи работата, обаче вярното си е вярно - това е магазинът <_>

 

А за евтини - има доста <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.