Jump to content
Българският форум за музиканти

още един Squier Bullet Strat и Digitech Rp-2


Wolfheart

Recommended Posts

Записчето е без никаква обработка.Чистата бленда има малко ривърбче.Преди компа има Дибокс с пусната симулация на говорители.

семпъл -чиста-акорди

 

До няколко дни ще пусна и няколко семпъла с кривочите на Дигитека.

Поздрави на всички,

Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3те теми за скуаиърите показват че звука в най-голяма степен зависи от свирещия :)

и аз се изкушавам като свърша модването на моя да запиша нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.... ето и това което бях обещал Диги-кривинки

Тук ползвам симулацията на 78 Marshall Master Volume на Дигитека,еквалайзера му, компресор и Noise Gate.След процесора отново има Дибокс с пусната симулация на говорители 4х12.

 

Малкото солце тук ,пък се различава по това ,че съм ползвал различни настройки на еквалайзера и е добавен ривърб.Останалото е същото като на "Кривинките"

Всичките ефекти са от въоръжението на Дигитека и записите не са обработвани по никакъв начин.

Дигитек РП-2 струва ми се има доста добри възможности за цената си.Особено ако е в ръцете на човек който има уши(за разлика от мен) :)и идея за звукът който желае,в главата си.

 

 

@ niki123bg-съгласен съм с теб,наистина имат чар single coil адаптерите.

 

@Overdrive -модвай и записвай,че ми е интересно да чуя :D

 

Поздрави,

Пламен

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

едно семпълче с димарзио адаптери и дистър от диджитека. семпъл

бридж адаптер HS-3 .По една китара в ляв и десен канал.

 

В микс обаче,се нуждае от корекции(по големите в форума ще си кажат думата),защото се усеща борба за надмощие между различните инструменти.Микса е без еквалайзери и ефекти от какъвто и да е род(дефолтския звук на вст инструментите и китарата),единствено малко пан.Има и две соло китари които подкрепят цигулките.

микс

 

Поздрави,

Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.