Jump to content
Българският форум за музиканти

Kitaratapesho


Recommended Posts

Абе, нещо жени нема...

Вие педерасТи ли сте, ергеня ли...

Неанонимни алкохолици?

 

Като дода пак, да има барем две вещици за аутодафене.

 

А, Пешич, пия чешка бира. Не оня Будвайзер краден гринговски.

 

И няма се събувам, това са селски обичаи.

 

Има един от Хелвеция, дето си грухтинкаме с него, също един испански дон Хуан, както и един лондонски.

Айде, стой се, преброй се. Остава да дойде шефо архангел РИФаил и да ни дръпне шалтеро.

Идилия в сол манол диез кафез.

 

Ай бе, пускайте шредърите малко въглеродни емисии и шейсет и осминки.

 

В уредбата се цепи Иги Поп и Попадия Пи Джей Харви Кайтел.

 

Напрао за новините в осем.

 

http://se7en.ru/files/post13833/08_pics_84518.jpg

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Алооооо, музикантити :hysterical: Вии не сте музиканти, вие сте пиянки бе! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Неееееееее, бъзикам се! Най ми е драго да видя толкова народ във виртуалната ми къща! Радвам се, че се забавлявате! Айде на лятоска ще спретна верно някой купон, ама като гледам как протича работата, може ли да е с кухарки в парка, че хола ми е ценен? От мен пиенето!

 

А сега да ви видя пак сите какви ги дробите:

 

@Hilliby - Абре пратихме младежа Миро за бири, ама май не може да се разбере с пича в плод и зеленчука. Миро му говори на английски, щото си мисли, че Джими е чужденец. Пък оня не знае английски :hysterical: Добре, че съм закътал тук едно къше бирици да има - айдеееее :beer:

 

 

@IgniteAll - Викторе, приятелю. Суджук от сърна съм ял за последно като дете - дядо ми, Бог да го прости, беше голям авджия и правеше суджук от сърна. Тва е невероятна вкусотия. И при все, че от 5-6 години не ям червено месо, бих хапнал от тази прелест с удоволствие! Суджук от сърна придава разкош на ситуацията! :thumbs_up:

 

 

@CursedSoul - Ей младеж! Ще ти откъсна ушите бе :P Как може на Джими в плод и зеленчука в кв. Гео Милев да му говориш на английски, че и с разговорника бе! Я намали малко натуралния сок , че от тези консерванти в него, нещо не отива на добре работата :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

 

@Fenix - Нема се плашиш - домофона не бачка - ще оставя входната отворена! Крадците ще ги е страх да влезнат в апартамент пълен с пияници, пък то са и музиканти - нема кво да им гепят дееба :hysterical: :hysterical: :hysterical: Наденицата ще я наглеждам - няма ядове! :thumbs_up: Само, че нема се разберем дето ми правиш къщурката на кочина - я по-усърдно с парцаля! :cheers2:

 

@noti4ka - Ооооо, Лиле, баш ми е драго! Само че не предлагам чай :hysterical: Най-сетне и некоя девойка да се домъкне на купона. Я така и така си изгладняла, ще наглеждаш ли на Феникса вурста ( :topicsux: ), докато пикае, че аз не обичам да готвя червено месо :P

 

 

@K2 - С мойте камъни по мойта глава, а ? :greenangel:

 

 

@fLiSk - Ти къде си из Холандия бе? Аз летях два пъти през Хамстердам напоследък. Може да измислим некой джем сешън на това парче Мисти :greenangel:

 

@Wolfheart - Здрасти отново Пламене! Евала за поставената инициатива, ама малко ми е авангарден този бек-трак за джемене. Може пък като допием алкохола да изпеем нещо отгоре? :cheers:

 

@ultramega - Мерси за хубавите думи! Айде бързо се присъединявай, че другите са с по шише ракия пред теб :hysterical: А, Петър, приятно ми е! :beer:

 

 

@villy - Хей, мило момиче - добре си ни дошла! Само да непочнете с Лили да си лафите за гримове и кройки до печката, докато наглеждате вурстовете :hysterical: Хайде взимай една чаша и ти, че като гледам бая си се озорила, докато чакаш асансьора ( а аз съм партер) :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

 

@Ивелин - Пияницооооо, шматкоооооо, ще ми дойдеш ти скоро в Ню Йорку, и тогава ще видиш ти един Цюрих, една Германия! :hysterical: :hysterical: :hysterical: Кат' си гладен - яж на Феникса вурстовете германски - нали и без тва само шваби ти се привиждат от тая ракия :greenangel:

 

@_-BlackDragon-_ - Влизай Стенли, не се притеснявай! Тук сме само наши! Взимай бърже една чаша и се почвай :cheers2:

 

 

@sa6tiat - Убре Мони! Не ни почвай с хранилката - вечеряхме вече немски вурстове! Сипи си една ракия и не се коси - сега ще заредим уредбата с унгарското диско :dance: :dance: :dance:

 

@всички - Ние сме герои! Трети ден пием, пушим, дамаджани сушим! Нема се предаваме! Много сме, силни сме! Всеки ден ще е така, до победата! Айде наздраве, и усилете тая музика бе! Не ги жалете съседите! :dance::yahoo::rockon::beer::headbang::cheers::cheers2:

 

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ultramega[/b] - Мерси за хубавите думи! Айде бързо се присъединявай, че другите са с по шише ракия пред теб :cheers2: А, Петър, приятно ми е! :greenangel:

 

Оу да! Аз съм Агоп:greenangel:

Наздраве на всички :topicsux:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скочих до вкъщи и докарах един голям камион с една ей такава голяааама емблема на ремаркетата:

 

Zagorka01.jpg

 

Наздравье! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо....копеле,аз се чудя кой ми вика:"Отвори, отвори вратата" А то си бил ти :hysterical: Нищо нали се събрахме... :cheers2:

 

Хах...тая печка нещо е прегряла ми се струва.... споко...баш за нея с Лили няма да се лепна.... ;)

 

А кой не вижда момичета.....явно вече е.. :blink: и му е трудно да вижда(sa6tiat огледай се бе копеле) ;):cheers2:

 

Иначе и от мен едно голямо наздраве.... :cheers:

 

:rockon: :rockon: :rockon:

Редактирано от villy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CursedSoul - Ей младеж! Ще ти откъсна ушите бе :cheers: Как може на Джими в плод и зеленчука в кв. Гео Милев да му говориш на английски, че и с разговорника бе! Я намали малко натуралния сок , че от тези консерванти в него, нещо не отива на добре работата :hysterical:;):cheers2:

Просто не съм пил достатъчно бира ,за да говоря правилно български :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CursedSoul Що така бе Миро ? Днеска като се видяхме не беше пийнал нищо :thumbdown: имаше много време да наваксаш :hysterical::thumbs_up:

 

А за купона ще отделя малко от луканката и виното на дядо :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, верно не работи домофона. Добре че е Стенли (Black Dragon) да ми отвори....

 

еее вурстовете са перфектни бе, как ще мирише на изгоряло? Ей, Флиск!! Какво си награбил 4, все едно не си ги ял в Германията, това тука да не ти е Хайделберг, а? :)

Тия са специални вурстове - от Тюринген. Има голяма вражда между Тюрингенските и Баварските вурстове, аз съм поддръжник на източната част! :))

 

Пешо имаш ли горчица ве? Не видях в хладилника. Cursed, моля те вземи и горчица.

 

Ама как сте се нарязали.... аз си мислех че като дойдат и представители на нежния пол, ще им се нахвърлите а вие две не виждате.

 

:P:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шега или не, другата седмица смятам да отскоча точно до Хайделберг да се поразходя :hysterical:

 

След карнавала тук, в Холандия :P

 

А засега дежурно наздраве от мен

 

мисти

 

джак

 

и китарата...

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Миро (CursedSoul), един буркан краставички специално за мен, че много ги тача :cheers2:

Мммм, Боби, вурстовете много харни, добре влизат с биришката :D

Пешо, къде са вилиците? Не ги виждам, пък много некултурно така да си взимам с голи ръце вурстове.. :cheers:

Айде наздраве на всички и по-специално на женската част! :metalist:

Кога ще става джемчето... :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но дали спи сам? :P

Преди да се оттегли ми сподели под секрет, че е е харесал една от мацките, които докара Монката...

:P

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутам...отключвам...гледам вратата зее широко....Кой спал,спал-кой **** ....... да си дойдем на думата,нося кайсиева .... има ли живи мераклии :icon_shithappens:

........

 

 

Някой знае ли,кой е тоя дето спи в асансиьра,бая се е "удръвил" :punk_guitar:

 

Майтапа на страна ,ама докато ви намеря,три пъти греших апартамента.Два етажа надолу се натресох на некви руснаци,тъкмо бяха всършили алкохола ;) ......маани,мааани .... ни моо пият :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.