Jump to content
Българският форум за музиканти

Неработещ МТ-2 (metal Zone)


Recommended Posts

Здравейте, манияци.

Наскоро ми попадна един МТ-2, който обаче не ще да тръгне... Явно нещо му има и не е баш кък си требва ... :punk_guitar: Пък много ми се ще да има сеч скоро... Аз самият нищо не разбирам от електроника и не мога да диагностицирам повреда. Отворих го, за да видя да не би да има нещо очевидно не както трябва, обаче, според моите съвсем никви познания, всичко си е на мястото. Възможно е нещо да е изгоряло, но това аз не мога да разбера. Имам нужда от помощ и знам, че това е точното място да я потърся. Сигурен съм, че сред вас има манияци електротехници... Дано да има де... Та ще съм ви благодарен, ако ударите едно рамо... Намирам се в София... Може да пишете и на lileu@abv.bg. Предварително ви благодаря за отделеното време. Живи и здрави. Ай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като провериш, дали не си объркал нещо ин аут сигурен си в аудио кабелите виж си захранването дали не са объркани + и - особено ако си с адаптер

/ ако си ги объркал възможнно е да се е прецакал / ако си на батерия - тогава става по- сложно защото трябва да се мерят на осцилографа стъпалата вътре, а не се и знае дали не е с някакъв специален чип..... По добре някой да то го види на "живо" че така чрез форума нищо няма да направим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си на батерия - тогава става по- сложно защото трябва да се мерят на осцилографа стъпалата вътре, а не се и знае дали не е с някакъв специален чип.....

брех ти го изкара с технология на космически кораб... направо совалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да помогна на човека :greenangel:

Пипам поялник от време на време..... Когато си отворих предусилвателят и видях една платка нацвъкана с бръмбазъци всички на SND монтаж ми стана лошо :hysterical:

Редактирано от zimba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.